Bebeğimin kalbi durmuş....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ay_she tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ay_she
  1. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Bundan 4 hafta önce öğrenmiştin 5 haftalık hamile olduğumu ve 7 haftalıkken gitmiştim

ilk kontrolüme herşeyim normal bebeğim sağlıklıydı ve kalbi atıyordu.

Doktor verdiği tahlillerle birlikte 15 gün sonra tekrar gelmemi söyledi.....

salı günü yaptırdıgım tahlille doktora gittim...Bütün değerlerim normal sağlığım yerinde idi

fakat ultrasonda bebeğimin kalbi artık atmıyordu alttan bakılan usgde de gözükmeyince

doktor bebeğimin kalbinin durduğunu sebebinin ise gelişiminin eksik olduğunu yaşsa bile

özürlü olabileceğini söyledi ve kürtajla alıcaz dedi....

Herhangi bir kanamam sancım ağrım yoktu bebeğim düşmemişti ama kalbi durmuştu.

Dün saat 10-11 civarlarında ise kürtaj oldum geniz akıntım ve bronşit geçirmiş olmam

sebebiyle anestezi yapılmadan ve iğne yapılmadan canlı canlı hissederek meleğimi aldılar

benden....Onun bende olduğuna çabuk alışmıştım ama onsuz olduğuma alışamıyorum...

Cennete bizi bekleyen meleğimizi öyle özlüyorum ki şimdi...Hiç görmediğim halde

Allah herkesin bebeğini bağışlasın ve sağlık sıhhat nasip etsin...

Şimdi tek isteğim patolojiye giden parçadan herhangi bir rahatsızlığımın çıkmaması

dualarınızı esirgemeyin lütfen....

sevgiler...

Son düzenleme: 20 Ağustos 2009
  2. 20 Ağustos 2009
  3. _sinemis_

_sinemis_ KaNaTSıZ MeLeĞiM :) Pro Üye

Beğenildi:
    126
    Ödül Puanları:
    153
    ayy canım benim çok geçmiş olsun inanırmısn elim ayağım titredi bi an çok üzüldüm canım ya inşallah bundan sonrası patalojiye giden sonucu iyi çıkar çok üzüldüm.sıkma canını olurmu yine olur sen sağlığına dikkat et canım ya yaz sık sık buraya konuşuruz üzülme olurmu canım benim ya :KK43:

4. 20 Ağustos 2009
  5. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yaaa canım kardeşim çok üzüldüm, Allah yardımcın olsun inşaAllah. insan ne diyeceğini bilemiyor size düşen sabretmek ve inş.bu sabrınızın karşılığını Rabbim fazlasıyla size verir...Üzülmeyin demek çok saçma biliyorum ama en azından çok üzmemeye çalış kendini, sen iyi olmalısın ki; eşinde iyi olsun...Rabbim bu mübarek günlerin hürmetine inş.sana, bize ve isteyen herkese sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

6. 20 Ağustos 2009
  7. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım.....
    benim de ilk bebeğimin kalbi durmuştu...
    ama bak şimdi 14 aylık nur topu gibi bi roğlum var Allah sana da hayrılı evlatlar nasip etsin...

8. 20 Ağustos 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cok üzüldüm ya:KK43:((gözlerim doldu valla ne desek bos onun yeri dolmaz ama bak canim kendinde demisinya cennette seni bekliyor melegin....gecmis olsun

10. 20 Ağustos 2009
  11. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun bu bugün duyduğum ikinci kalbi durma haberi çok üzüldüm mafoldumben Allah inşallah en kısa zamanda sana da sağlıklı bir bebek nasip ederiAllahım sen koru. :Saruboceq:

12. 20 Ağustos 2009
  13. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Herşeyde vardır mutlaka bir hayır dualarım seninle canım
    inşallah başka bir sorunla karşılaşmazsın

benimle beraber iki arkadaşım daha hamileydi satlarımız peşpeşeydi 21 kasım 22 kasım onunkide 24 kasımdı herşey çok güzel giderekn arkadaşımın maalesef 12. haftada bebeğinin kalbi durmuş kürtajla aldılar bebeğini onada demişti şükretki hamile kalabiliyorsun diye evet demişti doğru diyosun
    ve geçenlerde öğrendimki arkadaşım şuanda 8 haftalık hamile evet biz doğum için son 1 haftaya girmişken o takvimi başa sardı ama en azından sarabildi oldugu yerdede sayabilirdi dimi

o yüzde ümitsizliğe düşme lütfen tekrar hamile kaldıgında çektiğin acıların kat be katı mutlugunu yaşıcaksın

14. 20 Ağustos 2009
  15. ay_she

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    Sağolun kızlar biz bu bebek meselesini biraz rafa kaldırıcaz inşallah

bi dinlenelim yatışalım istiyorum çok üzüldüm kısa bir süre ama ileriye dönük tüm planlarımızı yapmıştık

hayırlısı olur inşallah Allah ım ilerde bana ve isteyen herkese sağlıklı bebekler nasib eder.

16. 20 Ağustos 2009
  17. ay_she

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198

Amin amin inşallah çok teşekkürler...

Bu tip yaşanmışlıkları duyunca içim rahatlıyor biraz sonradan gene aynı şeyleri yaşarım

bebeğim gene ölür diye öyle korkuyorum ki....

Doğru bebeğimizin olabildiğini gördük gene olur inşallah....inşallah sağlıkla

ve dilerim herkese nasib olur....

18. 20 Ağustos 2009
  19. aslica

aslica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecmiş olsu canım..inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın..