bebeğimin kalbinin atışlarını duydum:))

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mehtapbaygus tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mehtapbaygus
  1. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

arkadaslar bebeğimin kalp atışlarını ilk defa duydum:KK46: o kadar heyecan vericiydiki anlatamam.ellerini bile oynatıyordu.o gün eve gitmek için doktordan çıktığımda yüzümde bi gülümsemeyle çıktım.bi bank vardı oraya oturdum tam 1 saat orda oturmusum sonra fark ettim.o an aklımda sadece bebeğimin kalp atışları vardı.allah herkese bebişini kucağına aldığı günü nasip etsin.çok mutluyum isteğen herkese dua edicema.s.:nazar::nazar:

2. 14 Ocak 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Canım benim bende ilk duyduğumda sevinçten ağlamıştım çoook güzel bi duygu:sm_cool:.Onu bebeğimi hissettemek çok heyecan verici ben 9 haftalık hamileyim bugün doktora gidip tekrar dinleyecem inş.Allah çocuklarımızı analı babalı büyütsün inş.:nazar:

4. 14 Ocak 2008
  5. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

bende 9 hafta 2 günlük hamileyim sanırım seninle aynı zamanda dünyaya getireceğiz bebişlerimizi:dance:evet Allah çocuklarımızı analı babalı büyütsün inş.

6. 14 Ocak 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :KK46:ay ne guzel bi an yasadiklarini tahmin ediyorum cunku bende hamileyim 35 hafta 5 gunluk cok guzel bi duygu.ben ilk duydugumda ay manyak olmustum nerdeysekafamçokkarıştıkendi kendime surekli guluyodum.oyle guzel bi anki o ses insana en guzel sesi geliyo-.insan inanamiyo minnacik bir canin hele minnacik bi kalbin senin icinde seninle attigina .insallah sag saglim bebeyini dunyaya getirirsin canim.allah sizi korusun:nazar:

8. 15 Ocak 2008
  9. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

sağol canım allah seni ve bebeğinide korusun inşallah sende sağ salim bebeğini dünyaya getirirsin buradan haberlerini bekliyoruz.

10. 15 Ocak 2008
  11. ECETUNA

ECETUNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eminim çok güzel bir duygudur. hayal etmesi bile hoş. allah kucağına almayı nasip etsin. bizlere de o sesi duymak nasip olur inşallah.

12. 15 Ocak 2008
  13. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

inşallah kızlar.benimde dualarım sizlerle inşallah burdan haberlerinizi beklicem.allah isteyen herkese versin
    :1hug:

14. 15 Ocak 2008
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.sagol guzel dileklerin icin canim.insallah allah hayirlisiyla herkeze annelik duygusunu tattirsin.dunyanin en guzel duygusu.insallah sag saglim dogum yaparsam burdan yazicam guzelim sizlere .bu arada sende kendine ve bebisine iyi bak annesi ikinizide optumŞeniz

16. 15 Ocak 2008
  17. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim senin adina cok sevindim iki kere hamile kaldim ama hic kalp atislarini goremedm eminim muthis bir duygudur allah kucagini bos birakmasin isallah

18. 16 Ocak 2008
  19. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

teşekkürler loracım ama anlamadım iki bebeğinide düşürdün mü yoksa:1no2: