bebeğimin kalp atışları yavaşlamış:((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve elif yildiz tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : elif yildiz
  1. elif yildiz

elif yildiz Guest

arkadaşlar 8+4 hamileyim.2 hafta önce gördük bebeğimin kalp atışlarını gayet sağlıklıydı.ama dünki kontrolde kalp atışlarının yavaşladığını öğrendik ve dünya başımıza yıkıldı.böyle bir durum yaşayıp normale dönene varmı aranızda.gelişiminde sorun yokmuş.olması gerektiği kadar dedi fakat kalp atışları 100 ün altındaymış.nette araştırmadığım yer kalmadı ama hiç bir bilgiye rastlamadım çok üzgünüm çok.. öyle zor elde ettiğim bir bebekki bu .. :KK43:(
    bilgisi olan varsa lütfen yardım..

2. 20 Haziran 2009
  3. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun üzme kendini. böyle bi durum yaşamadım ama umarım en kısa zamanda herşey normale döner...
    doktorun en dedi durumunla ilgili????? normale dönebilirmiymiş yada neden olurmuş kalp atışının yavaşlamawsı?

4. 20 Haziran 2009
  5. elif yildiz

elif yildiz Guest

merhaba bahar
    dr um bu durum benim için daha sıkı takip demek oluyor dedi.yani korkmadan beklemek zorundayız dedi.bu durmdan sonra sağlıklı doğuma giden hastaları varmış ama garanti veremiyor hiç bişey için..:KK43:

6. 20 Haziran 2009
  7. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen olabildiğince iyi düşün doktorlar zaten hiçbişeyin garantisini vermiyolar. ama iyi olan düzelen hastalarının oluşu bu senin ve bebeğin için moral olmalı. çok dua et ve hiç bi zaman umudunu kesme. doktorlar çok umutlu bile olsa, aksi bi durumda zor duruma düşmemek için çok umutlu konuşmuyolar... ama hiç bi zaman canını sıkma...

8. 20 Haziran 2009
  9. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hic birseyin garantisi yok arkadasim,
    bak dr da demis bu durumdan sonra saglikli doguma giden hastalar var diye.
    hemen moralini bozma..
    insallah normale döner kalp atislari, sag salim alirsin kollarina.

10. 21 Haziran 2009
  11. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma ve üzülmeki bebeğin sana ve hayata sıkı sıkı bağlansın inşallah herşey yolunda gider

12. 21 Haziran 2009
  13. hante

hante Yağız Kaan' ım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elıfcım gelısme olursa bıldır bızede. gercekten ınsan merak edıyor.. suan salya sumuk aglıyorum kendımı tutamıyorum.. aynı seyı kendı basına gelırmıs gıbı dusunuyor ınsan. zaten bu bebek benım aglamamdan cektıgı kadar cekmedı bırseyden... kızlar aranızda hamılelık dönemınde böyle duygusallıktan bıkanlarınız oldu mu? aglamaktan, herseye üzülmekten helak oldum daha 9 haftada... ne kadarlıkken eskı hamlıe olmadan öncekı halıme dönebılırım bı fıkrı olanınız var mı? yada böyle durmadan aglamak bebişime zararı olur mu?

14. 21 Haziran 2009
  15. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    CNM arkadaşımın aynı senın gibiydi durumu kalp atışı çok yavaştı hatta dr. atsammı atmasammı dıye düşünüyor demiş kalp atışları için ama şimdi maşallhı var moralini yüksek tut.. bol boldinlen ..

16. 21 Haziran 2009
  17. elif yildiz

elif yildiz Guest

merhaba beyaz gelincik ay içime nasıl su serpiliyo böyle şeyler duyup okuyunca arkadaşın kaç haftlık hamileyi.şimdiki durmu ne keşke yazabilse buraya biriki cümle....
    hem bir an önce yarın olsun istiyorum hemde hiç yarın olmasın istiyorum öyle morlsizimki..offf of..

18. 24 Nisan 2010
  19. aduran

aduran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elif merhaba;
    7 haftalık hamileyim. Bebeğimin kalp atışları 100 ün altında çıkıyor. Sen mesajı 6. ayda atmışsın. Sonra ne oldu çok merak ediyorum. Ben de aynı kaygılar içindeyim.

Ayşegül