bebeğimin sag gözü sulanıyor ve çapaklanıyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve agapi tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : agapi
  1. agapi

agapi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    arasıra oluyor son zamanlarda ama cabuk gecıyor bırkac gun once de olmustu hemen gecmıstı bugun ısten geldıgımde baktım gene aynı ve cok sulanmıs neden olabılır arkadaslar basına gelen varmı yarın ısten ızın alıp doktora goturelım dıyoruz kendı doktorunu hıc aramadan bır goz doktoruna gıtsek acaba dogrudan bılemıyorum

2. 13 Mayıs 2008
  3. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bebeğiminde sağ gözü çapaklanıyodu.doktora gittik göz pınarları tıkalıymış sonda yapıldı iki kere açıldı allaha şükür.simdide sadece üşüttüğü zamanlarda sulanıyo ve capaklanma oluyo gözler hassas olduğu için.senin bebeğininde belki öledir üşüttüğü zamanlada oluyodur.

4. 14 Mayıs 2008
  5. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    noldu canım gittinizmi doktora merak ettim.

6. 15 Mayıs 2008
  7. agapi

agapi Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    göz doktoruna gıtmedık canım kendı doktoruna gıttık once o gıdın derse gıdelım dıye dusundum sımdılık gerek yok dedı bırkac gun gozun basladıgı yerden ortadan burnuna dogru hafıf masaj yap dedı ve tobrex damla kullanabılırsın bırkac gun sonra bakarız dedı aldım damlayı ama masaj ısı cozdu sanırım damlayı hıc kullanmadan gectı ıkı gundur olmuyor tekrarlamaz ınsallah gozyası kanalı tıkanıklıgı dedı doktor

8. 15 Mayıs 2008
  9. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrardan gecmiş olsun canım aman ihmal etme damlayıda kullan masajıda yap benimki de kanal tıkanıklıgıydı.inşallah gecmiştir bu arada bebeğin kaç aylık???

10. 21 Mayıs 2008
  11. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çay canımm çay sür bezle bire bir

12. 21 Mayıs 2008
  13. edda1985

edda1985 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende öyle biliyom pamuga çay sür ve gözünü sil güzelce birebirrr

14. 26 Mayıs 2008
  15. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar kızmayın ama soylemeden edemıyecegım cayla felan lutfen ugrasmayın.Bunu ben yaptım ama pısmanım.Aynı sorun benım kızımda da vardı.yıllarca ugrasdık herseferınde dr damlalar masajlar verıyodu.Ama bunlar hep gecıcı cozum oluyodu.En sonunda 5 yasına geldıgınde anlasıldı kı dogusdan gozbebegınde sorun var.Ilk ıs eger dr nuzun verdıgı ılac sonrasında bı sure zaman gecınce yenılıyosa lutfen uzman bı goz dr na goturun.Bız 5 yasında farkedebıldık bu bozuklugu ve bu zaman kadar gozunun numarası 4.75 olmusdu.Sımdı bıle hala soyler dr muz bır yıl daha gecıkseydınız tedavı ımkansız gıdıyormus dıye.Dogusdan olan goz bozuklu 5 yasınakadar miyop uda berebarınde beslemıs.Cok sukur sımdı sıkı bı tedavıdeyız ve kuzum gozluk kullanıyo dortbucuk yıldır.Miyopu 3 e dusdu ama dogustan olan dıger sorunu omur boyu surecek.O yuzden lutfen bu sorunlarınız tekrarlıyosa bı uzmana gosterın.Hıcbırınızı telaslandırmak ıstemem ama sonucda bı kontrol ettırmekdede fayda var.

16. 26 Şubat 2010
  17. 28.Ekim.2007

28.Ekim.2007 Iyiki doğdun bebeğimmm... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de bebeğimin sol gözünde sulanma ve çapaklanma oluyor iki gündür. Çay filan sürmek pek mantıklı gelmedi. Nedendir acaba.