bebegimin sivilceleri

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 24 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bebegimin yüzünde 3 tane sivilce çıktı resmen sivilce içi dolu gibi sizdede oldumu sıcaktanmı acaba kollarındada kırmızı benekler su çiçegi olamaz dimi?

2. 24 Ağustos 2008
  3. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımın kollarında da var.kırmızı benekler.terden oluyor.sivilcelerde cildi hassassa ondan olabilir..bende kızımdan çok çektim..bebek yağları bile cildini tahriş etti..

4. 24 Ağustos 2008
  5. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Sıcaktan isilik olmuştur..Hergün sadece ılık suyla banyo yaptırırsan geçer..Hametanda kullanabilirsin..Ama yinede doktora göstermende fayda var. Tarifinden isilik gibi geldi bana..Üstünü hafif giydir..Gece uyurkende ince birşey ört üstüne..

6. 24 Ağustos 2008
  7. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Sivilce yediğin birşey sütüne geçip bebeğe allerji yaptıysa oluyormuş bir de sütün yağlı olursa.. Kollarında tariflediğin kırmızı benekler ise muhtemelen isilik.. Ilık banyo yaptırmaya devam et. Kollarının terden nemli olmamasına özen göster. sevgiler

8. 25 Ağustos 2008
  9. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumunda yüzünde çıkıyo ağız mendillerinden birini onun sabunu ile sabunla yüzünü her sabah hafif masajla temizle sonra durula işe yarıyo demelisin