Bebeğimin tekmeleri Kızlar bakın..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    10 Mart 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar ben geçen hafta bebeğimin hareketlerini hissetmeye başlamıştım sabah ve akşamları özellikle çok belirgindi 3 gün aynı sürdü ama 3 günden sonra hiç hissedemiyorum:uhm:
    Sırf içim rahat etsin diye cmt günü doktora gittim.Doktor herşey normal dedi ama ben hala hissedemiyorum ..

Bu normalmidir neden geçen hafta başları hareketler çok belirginlen şimdi hiç yok..

yaşayanlar lütfen yazın..

2. 10 Mart 2008
  3. tatxux

tatxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaç haftalık hamilesin canım...

4. 10 Mart 2008
  5. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım 18+1 17 haftalıkken netken neden bu hafta tık yokki:uhm:

6. 10 Mart 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Bende 17 +2 günlüğüm ama ben hissetmiyorum sen tam 17 haftada mı hissetin?merak ettim ben neden hissetmiyoum acaba neyse ki yarın dr a gideceğim inş bişey yoktur geçen hafta dr gittiğim de herşey normal bi sıkıntı yok demişti.Cinsiyeti kesinleştirmek için çağırdı beni bunu da soracağım inş.Bence bizim ilk gebelik o yüzden tam anlamıyoruz ben öğle düşünüyorum dr a da gitmişsin merak etme bence...

8. 10 Mart 2008
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    13
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    baharcım aynı şeyi bende yaşadım halada yaşıyorum.18 haftalıkken hissetmiştim ilk hareketlerini.ama arada 2-3 gün hiç hissetmiyorum sonra hafif bi seyirme oluyor,oda saniyelik bekliyorum devamı gelmiyor.yani bi iki hafta önce daha güçlü hareketlerini hissetmiştim ama şimdi neredeyse yok denecek kadar az bi iki gündür.sitede sordum sağolsun bi kaç kişi cevap yazmış ve normal olduğunu söylemişler.ama insan yinede endişe ediyor.sanırım sende benim gibi ilk bebeğin kaybetmiştin yanlışmı hatırlıyorum.

10. 10 Mart 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben seyirme şeklinde hissediyorum..Aklınıza kötü birşey getirmeyin ne olur..Daha ilerki haftalarda hop hop hoplatıcak bizi bebişlerimiz...

12. 10 Mart 2008
  13. tosbaa8

tosbaa8 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok normal bende 15. haftadan beri hissediyorum, ama en güçlü hareketleri hissederiz..
    mesela 2 gün hissetmediğim oluyo bende hemen dr'a giderdim ama artık alıştım.
    bebişin en güçlü vuruşlarını hissediyoruz ama aslında onlar yerlerinde kıpır kıpırlar:))

geçen hafta çok korktum, amniyosentez oldum ilk gün bebişimin hareketlei vardı sonraki iki gün hissedemedim bugun dr'a gidecektm ki patır patır burdayım dedi bebişim:))

14. 10 Mart 2008
  15. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet canım benimde ilk bebeğim ölmüştü belki de o yüzden bu kadar tedirginizdir, geçen hafta kıpır kıpır resmen fokurduyordu karnım ama şimdi sadece seyrime oluyor eşimden habersiz gittim birde doktora o çok kızıyor ultrasona fazla girmemi istemiyor.Dünde çantamdan evrak çıkartırken faturasını görmüş hastaneninkafamçokkarıştı sordu bana ne diyeceğim merak ettim gitttim dedim..Artık hissetmek istiyorum yaa o bana bir destek olmuştu..Şimdi hareketler yokken çok yalnız hissediyorum kendimi.....:nazar::KK46::nazar:

16. 10 Mart 2008
  17. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seyrimelerde öyle sürekli değil akşamları ama bugün hiç birşey hissetmedim..

18. 10 Mart 2008
  19. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya senin karnın büyüdü mü?bana karnım ufalmış gibi geliyor ayyyy artık iyice paranoyak oldum ben ya herşeyden birşey çıkarıyorummm Bebeğim sağlıkla doğ alıyım kucağımada rahat ediyimmmm yaakafamçokkarıştı

rabbim hepimize bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin..:nazar: