bebegimin uvey annesinden cektiklerim....................

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ya kizlar basliga aldanmayin benim kizimin 2. annesi kocam beni deli ediyor bulsa emzirecek kizi birisi kucagina alsa hemen cekip aliyor elinden verin verin sizi yabancilar diye bebek aglasa kosarak gidiyor aliyor kucagina diyorum ver yok bende susar diyor kendi yikiyor temizliyor arabayi erkek kullanir degil mi ben kullaniyorum o arkada, bebek araba koltugunda gidiyoruz, gece ruyasinda bile e kizima eee eee pispis diye sayikliyor, ay deli olucam ise gidiyorda kurtuluyorum kendimi anne hissedemiyorum sadece emziriyorum bazende altini aliyorum kizin utulerini bile yapiyor artik anne hangimiz daha 3 aylik bebek bakalim anne kime diycek sabah uyaniyorum besik bos herif yok almis kizi parka goturmus gezmeye isyeri eve yakin kacip kacip eve geliyor bahane bulup kizi gormeye Allahtan kendi isi yoksa coktan kovulduydu gecen sabah demez mi YA NEDEN BIZ EMZIREMIYORUZ ANLAMIYORUM ay deliye bakin emzirecek imkani olsa 25gun sonra Turkiye ye gidicez bu deli ailemizede boyle yapar kimseye vermez bulsa kucagina alana tirnak temizligi dis temizligi yapicak DELIRCEM sizinkilerde boylemi ya 2.ye heralde kendi dogurcak buldumcuk mu oldu cok mu seviyor baba icgudusumu anlamadim simdiden kizi evlendirmeme karari aldi onsuz duramazmis insaf daha 3AY 1HAFTALIK ya akil verin asi gunleri gorseniz kalp krizi durumunda bogazina sut kacsa acile goturcek 15dkk bir atesi olculup bakiliyor BU NE YA KOCAMI GERI ISTIYORUM SUT KOKAN BIR ERKEGE DONDU ADAM sizinkilerde boylemi nasil duzelecek artik sirin degil gozume batmaya basladi 2.anne benimlede ilgili sevecen icten sevgi dolu ama bu bebek isinde canim SIKKIN aglamasina izin bile vermiyor kaynanam olsa hadi anlarim derim normal bunlari yapan kocam kurtarsin biri beni BU ADAMDAN laelaelaelaelae

2. 31 Temmuz 2008
  3. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok şanslısın:):):)...............

4. 31 Temmuz 2008
  5. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ayyyyyyyyyy o kadar karışık yazmışsın ki anlamakta zorlandım.
    2. annesi kuması mı var diye düşündüm.
    olabilir.herkesin tepkisi farklıdır. ilerleyen zamanlarda o da toparlar kendini merak etme.

6. 31 Temmuz 2008
  7. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    ay yemin ediyorum kahkahayla koptum okurken :roflol: cok komik yha :))))
    daha ne istiyon kiz .. sende uzat bacagini tv izle :))))))

8. 31 Temmuz 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    valla benimki de buna yakın. biri alsa hemen alıyor kucağına.gece uyutmaya çalışıyor.uyutuyorda zaten. altını değiştiriyor. banyo yaptırıyor. sürekli ateşini ölçüyor. iş yerinden arıyor'' sorun yok dimi ''diye. yani hemen hemen aynı. ama ben memnunum. baksın tabi. sorumluluk hep bizde olmamalı.

10. 31 Temmuz 2008
  11. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Canım yaa kahkahalarla okudum yazını sırnaşık şey Bencede çok şanslı bi anne ve bebeksiniz..Böyle bi babası ve kocası olmasını isteyen o kadar çok insan varkiii ne olur kıymetini bil bi süre sonra geçer :1hug:

12. 31 Temmuz 2008
  13. melis35

melis35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha çok yeni üzülme kızım doğduğunda eşimde böyleydi beni bunaltırdı benim yaptığımı beğenmez kendi yapardı bi süre üstüne gitmedim sonra yavaş yavaş sıkıldı şimdi kızım 4 yaşında çok soru soruyor ,oyun oynamak istiyor bu seferde eşim ilgilenmek istemiyor yani bi süre sonra herşey normale döner bırak üstüne düşme bu durumun tadını çıkar bence..

14. 31 Temmuz 2008
  15. esra27

esra27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok şanslisin , keşke benim kocamda yapsa bütün bunlari..

16. 31 Temmuz 2008
  17. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya sen anlatınca gozum korktu bırden
    sanırım benım kocam da senınkı gıbı olacak benden cok ılgılı ve heyecanlı daha sımdıden

18. 31 Temmuz 2008
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    amanın kız sizi öyle o durumda görmek isterdim:roflol: :roflol: kızın bu gidişle sana cici anne der:roflol: ayy lafım şaka gecer bence daha yeni.ve ilk bebişsüprizzzzz az sabret