bebeğimin yanaklarında bişeyler çıktı:(

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar oğlumun yanağı kırmızı kırmızı kuru pütür pütür oldu.acaba aranızda böyle bişeyle karşılaşan var mı?yediğim bişey dokunmuş olabilir mii...?eğer geçmesse dr götüreceğim.umarım önemli bişey değildir.:KK43:

2. 24 Ekim 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım benim kızımda da çıktı dr. isilik dedi mustelanın şampuan ve kremini verdi şimdi biraz azaldı ama sertliği hafiften var bide bi arkadaş anne sütünün ii geldiğini söledi bende her emzirmeden sonra ağzının kenarından akan sütü yanagına sürüyorum baya ii gelio tavsiye ederim.

4. 24 Ekim 2008
  5. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    qecmısolsun cnm benım hıc bı bılgım yok ınan bence yınede dr danıs

6. 24 Ekim 2008
  7. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    busede deoldu canım fito krem sürdüm bende bi dr. tavsiyesi ile çok ii geldi 2 günde geçti buse de olmasının sebebi babasının bi kere sakalları ile öpmesi sonucu oldugeçmiş olsun erenimize

8. 24 Ekim 2008
  9. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğimde de aynen senin dediğn şekilde oldu dr alerji dedi prednol diye bir krem verdi kremi sürmeye kalmadan geçmişti ama bu iki gündür yanakları yine hafif kızarık ve sertleşmeye başladı niye oluyor bende pek anlamadım doğrusu

10. 24 Ekim 2008
  11. aymu40

aymu40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebğimdede oldu canım doktor yediğin şeyle alakası yok sıcaktan olmuş olabilir dedi bi de öpmedende olur dedi semamed geçiriyor

12. 25 Ekim 2008
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erenime geçmiş olsun ertuğunda vardı sıcklar bitince geçti bu seferde sinek ısırmış bebişimi 3 tane sıralı anında 2 tane yanagında

14. 25 Ekim 2008
  15. meran07

meran07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba...benim oğlumdada var kırmızılık ve pütür pütür sivilcemsi.suan 1 aylık doktora götürdüm hemen,anne sütü yağlı oldugu oldugu için oluyormuş.3 aya kadar geçer dedi doktorumuz...kortizonlu kremler varmıs ama çok şişerse kullanabilirsin dedi.sadece görüntü açısından sorun oldugu için krem kullanmayı düşünmüyorum.bu arada her doktorda farklı şey söylüyormuş burdan ögrendigim kadarıyla

16. 30 Ekim 2008
  17. ece22

ece22 rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ya isilik yada öpmeden yanaklarında pürüz varya öpmekten benim kızımında oldu banyo yapınca geçiyo birde banyodan sonra yagı sür hiçbirşeyi kalmaz

18. 30 Ekim 2008
  19. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim bebeğimde de oldu. yüzü kıpkırmızıydı. dr a sordum bişey kullanmana gerek yok geçer dedi.

genelde banyoda köpük yutarsa oluyormuş. o günde kızım banyoda köpük yutmuştu sanırım ondan oldu.
    böyle ufak şeyler için hemen yüzüne tıbbi ürünler sürmeyin. bence 2-3 gün beklemekte yarar var. anne sütüde sür çok iyi geliyor..