bebegimiz 2 aylik araca binince cok kotu oluyor

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve balik53 tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : balik53
  1. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46::KK46:sevgili anneler bir sorum var acaba yardimci olabilirmisiniz
    kuzenimin bebegi yeni 2 aylik aramiza katildi :KK46:hos geldin bebek diyorum.
    ama bir sorun var ne zaman araca biniyor cok agliyor .bazende aglamaktan morariyor, acaba bir oneriniz varmi dr a sordular bu durum 8 ay sonra gecebilir dediler ama aracada binmeden olmuyor acaba bu konu hakkinda ne onerirsiniz cok tesekkurler.:KK46:

2. 27 Temmuz 2008
  3. CAVXIXXSX

CAVXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yeğenim 2 aylık araca bindiğinde ürkek ürkek sesleri dinliyo etkileniyo olabilirler

4. 27 Temmuz 2008
  5. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili cavis kuzenim e bir forumda dedilerki bebege aracta klasik muzik dinlettirin
    faydasi olurmus acaba senin dedigin urkek sesler nasil ne tur seyler yegeninin annesine sorabilirmisin ilgine cok cok tesekkurler.

6. 27 Temmuz 2008
  7. Juliet

Juliet Guest

araç derken arabayımı diyosun balıkcım anlamadım arabaysa 2 lıkken biner bebek arabasına daha geç tabi kusura bakma valla anlamadım ya sevgiler cnm

8. 27 Temmuz 2008
  9. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili aysesedacigim sorum soyle kuzenim in 2 aylik bebegi ne zaman ozel araca [oto] ya binince [bebek arabasina]degil cok kotu aliyor ozel araca [oto]ya bindigi andan itibaren devamli agliyor aglamaktan kendinden geciyor simsiyah oluyor klimayi aciyorlar fayda etmiyor , pencereyi aciyorlar yine fayda etmiyor , Dr a gittiler bu durum 8 ay sonra gecebilir dedi , forumda [nette] sordular bazi anneler boyle bir sey vardir bir anne benimde bebegimde boyle bir sorun var araca bindigimde ona klasik muzik dinlettiriyorum faydasini goruyorum dedi onlarda bu yontemi denediler cok az fayda etti ama pek tatmin olucu degil bu gun artik biliyorsun aracsiz [ozel]bir adim atilmiyor o yuzden bir yere cikamiyorlar devamli arastiriyorlar bende onlarin adina arastiriyorum ilgine cok tesekkurler bu hususta bir sey ogrenebilirsen arkadaslarindan yazabilirsen cok memnun olurum ,resimdede cok tatli cikmissin tam tipik bir aslan [saclarinla]sevgilerimle.:1hug:

10. 27 Temmuz 2008
  11. melih

melih Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim yegenim 1 yasinda o da cok kotu agliyor. Psikologa goturduler, psikolok yavas yavas alistirin demis. Mesala araba calismiyorken arabanin icinde oturun oyunlar oynayin, sonra cok kisa mesafelere alistirin, zamanla mesafeleri artirin demis.
    Kolay gelsin, cok zor oldugunu kuzenimden biliyorum.

12. 27 Temmuz 2008
  13. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili melih verdigin bilgilere cok tesekkur hemen bu bilgileri iletecegim. sagolasina.s.

14. 28 Temmuz 2008
  15. Juliet

Juliet Guest

Benim küçük kizim çok aglardi ve SIKILIRDIgamyoncuiremsubebekken bende yolculugu hiç sevmezdim balikcimm

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Temmuz 2008
  16. 29 Temmuz 2008
  17. balik53

balik53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aysesedacigim sende mi bu sorunu yasadin ,ve ne zamana kadar surdu simdi nasil insallah duzelmistir, kuzenim bu sorun yuzunden hic bir yere cikamiyorlar insallah bir cozum yolu bulurlar.
    ilgine cok tesekkurler canim.