bebeğin amnios sıvısının fazla olması.. ACİLL YARDIM.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ekavuk tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ekavuk
  1. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba;

36+3 haftalık hamileyim bugün dr. kontrolüne gittiğimde bebeğimin amnios sıvısının fazla olduğunu ve tekrar şekerimi ölçtürmem gerektiğini söyledi kg olması gerekenden biraz fazlaymış. İnterneti araştırdım daha çok korkuttu beni solunum yolu ile ilgili sorun olabilirmiş aynı sorunla karşılaşan var mı? Aynı sorunu olan varmı lütfen bebeğim için çok endişeleniyorum. Ya bir problem varsa.

2. 29 Mayıs 2010
  3. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    canim ben de ayni sebepten dolayi telasli gunler yasiyorum.Ben 32 haftalik hamileyim,bebegim 2 hafta geriden geliyor ve amniyo sivisi da fazla.Doktorum seker olacagini sanmiyorum dedi,bilmiyorum neye dayanarak soyledi,yine de yaptir ama ordan bir sey cikmaz sanirim dedi.Bebegimin kilosu az haftasina gore,ayin 10 unda kalbini ayrintili inceleyecekler,insallah bir sey cikmayacak.Allahim sag saglim ve zamaninda kucagimiza almayi nasib etsin insallah.

4. 29 Mayıs 2010
  5. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inşallah bebeklerimizi sağlıklı kucağımıza alacağız..

kalbini ultrasonda ayrıntılı inceledi bir problem yok dedi Allahın izniyle inşallah senin bebeğinin kalbimdede problem çıkmaz.

6. 30 Mayıs 2010
  7. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 36+4 doğum yaptım aynı sennki gibiydi olması gerekenden biraz fazlaydı şeker yaptırdım ondada bişi çıkmamıştı meleğim doğduğunda anne karnında enfeksiyon kaptığını ve kalbindede 2 delik olduğu söylendi zaten solunumuda ilk doğduğunda çok hızlıydı 2 gün sonra ii ce yavaşlamış olduğunu dediler ama bilmiyom bunun o sıvıyla bi alakası varmıdır ama yinede sen olumlu düşün kötü bişi aklına getirme şunuda hep aklında tut mevlam ona ömür nasip etmişse o bi şekilde hayata tutuncaktır hayırlı doğumlar bu arada

8. 30 Mayıs 2010
  9. Fundaelvan

Fundaelvan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 36+2 günlük hamileyim benimde amnıos sıvım fazla yaklaşık 4 haftadır böyle yanlızca bi hafta normale döndü ama tekrar çoğaldı,bende şeker ölçümü yapıldı ama bi sorun çıkmadı,benim kzımında kılosu normalden fazla tosuncuk 3 hafta önde gidiyo ve benim sık sık kasılmalarım oluyo nst de sancılarım baya yüksek çıkıyor(ama ben bişey hissetmiorum).doktorumda bebeği riske atmayalım ve 37.haftada suni sancıyla doğur dedi yada doğurana kadar hasatanede gözetim altında dur dedi.bakalım yarın kontrolüm var eğer bi azalma yoksa sıvıda büyük ihtimal suni sancıyı tercih etcem...

10. 31 Mayıs 2010
  11. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok üzüldüm canım ne diyeceğimi bilemiyorum.. Allah onu yanına almış. Başın sağolsun.

12. 31 Mayıs 2010
  13. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız. Allahın izniyle

14. 20 Kasım 2010
  15. ekavuk

ekavuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bebeğim dünyaya geldi şu an 5 aylık ve sağlığı çok iyi. Bu tarz sorunu olanlar gönüllerini ferah tutsunlar Allah tüm hamilelerin bebeklerini sağlıklı kucaklarına almayı nasip etsin.

16. 20 Kasım 2010
  17. s.d.34

s.d.34 annesinin minnoşu:) Üye

Beğenildi:
    154
    Ödül Puanları:
    153
    allah uzun güzel ömürlr versin yavruna

18. 21 Kasım 2010
  19. Fundaelvan

Fundaelvan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canim benim bebegimde dunyaya geldi 5 bucuk aylik cok sukur hic bi sorunla karsilasmadik sadece erken dogum yaptim suni sanciyla 37.haftamda.