Bebeğin anne karnındaki hareketi ile ilgili bir soru....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ***ayxsxa*** tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ***ayxsxa***
  1. ***ayxsxa***

***ayxsxa*** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba... Size önemli bir sorum olacak.Benim bir arkadaşım 18-19 haftalık hamile ve bebeği hareket etmiyor. ultrasonda da doktor hareketsizliği onayladı. Ayrıca bebeğinin cenin pozisyonunda olması gerekiyor; yani bacakları karnına doğru çekilmiş olması gerekiyormuş. Arkadaşımın bebeğinin bacakları düz bir şekilde uzanmış. Elleri ise yumruk yapması gerekirken elleri açıkmış. Doktor bebeğiğin sinir sisteminin gelişmemiş olabileceğinden şüpheleniyor. Bu konuda uzman bir doktora yönlendirdi arkadaşımı. ayrıca kendisinde plasenta previa var..bu hareketsizliğin bununla alakası olabilr mi? sizin tecrübeleriniz neler? doktorun böyle söylediği halde çocuğu sağlıklı olanlar var mı acaba?

2. 20 Temmuz 2010
  3. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    251
    Ödül Puanları:
    353
    Rabbim hayırlısını nasip etsin.. İnş. ciddi birşey değildir..Benim bir bilgim yok sadece geçmiş olsun demek istedim..İnş. sağlıklı bir bebişi olur..

4. 21 Temmuz 2010
  5. ***ayxsxa***

***ayxsxa*** Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim . sağolun

6. 21 Temmuz 2010
  7. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    allah yardımcısı olsun..allahım kimseyi evlat sevgisiyle sınamasın..
    benimde bir bilgim yok ama allah bol şifalar versin..

8. 22 Temmuz 2010
  9. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    moralinizi bozmak istemem ama bir akrabamızın çocuğunun sinir sistemi gelişmemiş. O da bebeğinin 5. ayına kadar hareket etmmediğini hatırladığını söylüyor. Çocuk şimdi 14 yaşında ancak ellerini tam açamıyor ve beyin olarak da küçük bir çocuk gibi. İnşallah böyle bir şey değildir. Hepimizin hakkında hayırlısını versin rabbim...

10. 15 Ekim 2012
  11. nursin2

nursin2 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bir arkadaşım 18-19 haftalık hamile ve bebeği hareket etmiyor. ultrasonda da doktor hareketsizliği onayladı. demişsiniz

Benimde bebeğim bacakları düz duruyor ve hareket etmiyor (18.haftadayım) . Sizin o arkadaşınızın çocuğu nasıl oldu öğrenmek istedim cevap yazarsanız sevinirim.

Mail adresim nisan2184@hotmail.com burdan veya kadınlar kulübünden cevap yazarsanız çok mutlu olurum...