bebeğin hamilelikteki hareketleriyle doğum sonrası hareketleri paralelmi?????

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve BeyazLilyum tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : BeyazLilyum
  1. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    selam kızlar..ben bişeyi çok merak ediyorum..benim kızım çok hareketli şuan...acaba doğduktan sonrada böylemi olacak..yani az hareket eden bebek uslu,çok hareket eden bebek yaramaz,uykusuzmu oluyor acaba...diyorum doğduğunda da böyle duraksız olursa işimiz var zilliyle..yoksa hiçbir alakası yokmu????

2. 20 Aralık 2008
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Senin hissettiğin hareketleri bilemicem yani tam olarak hatırlamıyorum ama bebeğin hareketli olması iyi bişey sağlıllı olduğunun göstergesi.Taylan ın bazı ultroson görüntülerini hatırlıyorum ve resimleri var mesela eli kulağında uyurken görmüştüm ilk doğduğundada bir süre öyle uyudu fazla zaman olmasada ben ayrıntılı hatırlamıyorum.

4. 20 Aralık 2008
  5. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah benım kızımda cok hareketlı..öylekı bazen cok rahatsız oluyorum..özellıkle gecelerı..doguncada böyle olursa ne yaparım dıye düşünüyorum:)saglıklı olsunda gercı hareketlı olsun..öyle sessız sakin duran cocuguda acıkcası sevmem..:nazar:

6. 20 Aralık 2008
  7. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlum hamileyken gündüz çok hareketliydi ama gece çok fazla hareket etmezdi.benimle beraber uyurdu oğluşum:1rolleyes: doğduktan sonra da öyle oldu geceyi gündüzü biliyodu sanki.hiç zorluk çıkarmadı bana.gündüz hereketliydi etrafı izliyodu gece de uyuyodu kuzum.şimdi de öyle:nazar:

8. 21 Aralık 2008
  9. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım valla benim oglumda hiç durmazdı hamileyken şuan acayip haraketli olabili yani

10. 21 Aralık 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım çok güzel bi konu olmuş..
    benim doktoruma da ben geceleri çok hareketli gündüzleri sessiz demiştim.bana demişti ki seni korkutmak gibi olmasın ama bu şekilde olan bebeklerin %80i doğduktan sonrada aynı şeylere devam ediyor dedi..
    neyse sağlıklı olsunlarda gerisi hiç mühim değil:nazar:

12. 21 Aralık 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım oglum benı gece hıc uyutmazdı hamıleyken dogdu bı usluydukı anlatanmam sıze takı 6 ayına gelene kadar 6 aydan sonraaa tanınmaz bı cocuk oldu okadar yaramaz cıglık cıglık bagıran gecelerı uyumayan bı cocuk oldu napıcaz bılmıyorum

14. 21 Aralık 2008
  15. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

benim kızım hamileyken gündüz kıpırdardı gece hiç kıpırdamazdı çok nadir kıpırdardı özellikle sabah 5 yada 6 gibi resmen tepinirdi karımda.şimdi 5 aylık olduk gündüz öyle yaramazki nerdeyse hiç uyumuyor.binlerce şükürki gece uyuyor ama kaçta yatarsa yatsan sabah 6 da mutlaka ayakta doğduğundan beri böyle.:)seninkide biraz hareketli olacak sanırım sağlıklı olsunlarda

16. 21 Aralık 2008
  17. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    şöyle bir bakıyorumda yorumlara genelde paralel gibi geldi bana...anaeeeeem yandım ben işim var o zaman bu kızla...

18. 22 Aralık 2008
  19. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamıleyken oglum nerdeyse hıc hareket etmezdı.bende cok uslu sakın olacak dıye bekledım.ama dogdugu andan berı oyle hareketlıkı bu karnımdakı bebekmı sasıp kalıyorum.esıme takılıyorum hastanede karıstımı acaba bu cocuk dıye.