Bebeğin kakası???

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve gxuxl-xsxen tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gxuxl-xsxen
  1. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim oğlan kakasını düzenli yapıyor zorlanmıyor maşşallah ama hala ilk günlerdeki gibi sıvı, cıvık yani hiç daha katı kakası olmadı annem 2 aylık olcak nerdeyse katılaşmaya başlaması lazım normal değil diyor bide yavrumun karnı sürekli gurul gurul doktora sormuştum bağırsak gelişimden kaynaklanıyor demişti ama öyle bir gurulduyorki bi ortamdayken herkes duyabiliyor ve hiç kesilmiyor sizce normalmi bu kaka ve karın guruldaması sizinkiler nasıl???:uhm:

2. 24 Kasım 2008
  3. gurultu olayı bizim de aynı , valla pek bir gürültülü kızım, hatta öyle ki gazımız da sesli sesli oluyor ve ben misafirliğe filan gidersem kızımı odanın öbür başına bırakmayı düşünüyorum ( yoksa kimse o seslerin bir bebekten çıktığına inanmaz ) şakası bir yana da anne sütü alan bebeğin kakası cıvık, biraz pütürlü ve fışkırır tarzda olur demişti doktorumuz ve o gurultuların da çok normal olduğunu söylemişti, telaşlanmana gerek yok bence

4. 24 Kasım 2008
  5. çxixtxixr-pxixtxixr

çxixtxixr-pxixtxixr İ&E&İ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım benımkınde gurultu olmuyor ama pırt pırt maşşalahh cok gurultulu oluyr..
    kakası da tarıf ettığınız gıbı..hıc katı olmadı benımde sımdıye kadar.bence normalı bu.katı olması gerekmıyorkı annenın dediğine bakma sen.

6. 24 Kasım 2008
  7. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    banada normal gibi geliyor ama annem öyle diyince aklıma takıldı...
    aynen ya o sesleri kucağımdayken falan çıkarınca kendimi kötü hissediyorum resmen büyük adam şeysi gibi gürültülü kaka yapıyor ve gaz çıkarıyor hatta okadar tazikli yapıyorki kaka bazen omuzlarına kadar fışkırıyor iyi bi tek benimki değilmiş sevindim:)

8. 25 Kasım 2008
  9. mirage7171

mirage7171 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar benım bebegım son 2 gundur kaka yapamıyor yanı yapıyorda dusunun 24 saatte bır yanı gunde 1 defa.onuda fıtıl verıyorum ancak.sızınkıler gunde kac defa yapyor?

10. 25 Kasım 2008
  11. minikpatik

minikpatik yerim ben seni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benimkide günde 1 yapıyor bazen 2 günde bir bence normal seninkide fitil verme bu kez bağışıklılık sistemini bozabilrsin fitilsiz yapamaz kakasını

12. 25 Kasım 2008
  13. SeADeniz

SeADeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benım kızımın kakasıda hıc duzelmedı ılk gunden bı sarı bı yesıl degısıo ama hepte sumuk gıbı cıkıo Doktorumda bagırsaklarından suphelenıyorum dedı tahlıl yaptıracaz bugun ıns bısı cıkmaz.

14. 25 Kasım 2008
  15. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden tahlil yaptıracakmış , yeşil olduğundan mı, yoksa sümük gibi olduğundan mı. dün benim kızımın da kakası sümük gibiydi biraz endişelendim. nerdeyse 24 saat yapmamıştı, önce baya çokça normal yaptı, bir saat sonra azcık daha yaptı, aradan iki saat geçti bu sefer bol gazlıca ve sümüksü yaptı dün gece. bugün de tekrarlarsa doktora sorucam

16. 26 Kasım 2008
  17. ser_fat

ser_fat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam benim kızım 1 aylıkoldu.kakasında ara sıra kan görüyorum.tahlil yaptırdık.mikrop kapmış dedi doktor.10 günlük şurup tedavisi verdisonra yine test yaptırcaz.bu durumla karşılaşan varmı?çok endişeleniyoruum....

18. 27 Kasım 2008
  19. Miy

Miy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecmis olsun,ne mikrop u kapmis soyledimi doktor,nerden kapmis,Allah beterinden korusun hepimizinkini..