bebegin kalp atislari nezaman duyulur arkadaslarr!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esin58 tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : esin58
  1. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ya kacinci haftalikken bebegin kalp atisi duyulur ben cuma günü doktora gidicem.6 haftaligim.acaba duyulurmu cok merak ediyorum..

2. 30 Nisan 2008
  3. nisa77

nisa77 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    canım aslında duyulurmuş.benim karnımdan baktı göremedi vajinal ultrasonla bakınca duyuldu.endişeni çok iyi anlıyorum tatlım.iyi düşün iyi olsun....hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruzzz

4. 30 Nisan 2008
  5. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    nisacim bendede karnimdan bakti fakat belli olmuyor dedi.vajinal uultrasonda bakti orda kesesini falan gördük.ama cok kücük kalp atisi duyulmaz daha dedii.bu hafta bakicaz işte.ya neden böyle dönemlerde cok pimpirikk olunur simdi anliyorum.cok hassasiz allah hepimizin bebişini saglikla kucagimiza almaya nasip etsin

6. 30 Nisan 2008
  7. nisa77

nisa77 Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    amin canım inanki sadece bu dönemlerde değil 9 ay boyunca bunları hissedecez galiba.canım görürsün endişelenme benim 6 hafta 5 günlüktü nerdeyse düşün vajinal gözüktü ozaman...

8. 30 Nisan 2008
  9. ecemim2001

ecemim2001 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım vajinal ultrasyonla 6. haftada duyarsın ama abdominal ultrasyonla 7. haftada duyuluyor allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

10. 30 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ben ilk hamileliğimde 6. haftada,ikinci hamileliğimde 7. haftada duydum kalp atışlarını...

12. 30 Nisan 2008
  13. snookie

snookie Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    8. haftada biz duymuştuk ama bellide olmaz erkende duyabilirsin canım...

14. 30 Nisan 2008
  15. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6.haftada duyulma ihtimali var..ama ovulasyon gec olduysa ve bebek 6.hafta ile uyumlu degilse duyulmayabilir..kendini sartlandirma..bizde 6.haftada duyulur ögrenmistik,ve benim drum 6.haftada duyamadi,bir arkadasimda kendisinde de öyle oldugunu ve bebisinin sonra düstügünü vs söyledi ben bir dahaki kontrole kadar sanki karnimda cansiz birsey tasiyormusum gibi hissettim bilinc altimda kendime hep teselli verdim ama ..suan 34.haftadayim,ilk defa 8.haftada kalk aksiyonu tesbit edilebildi ve bebegim cok normal görünüyor..blgi paylasmak güzelde,her zaman her ihtimal vardir bizde en kötüsüne takilip kaliriz en iyisi böyle durumlarda sabirla bekleyip görmek..

16. 30 Nisan 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım genelde 6. haftada duyulur..vainal muayenede daha kesinbelli olur canım...benim bebeğimin kalbini 8.haftaya kadar bekledm ama maalesef duyamadık.. meğer gelişimi olmadığı için kalp atışıda olmamış ..kürtajla alındı....
    canım inşallah bebeğinin o küçücük kalbinin annesine kavuşmak için nasıl heycanla attığını duyar ve bebeğine sağlıklı bi şekilde kavuşursun ...:KK46:

18. 1 Mayıs 2008
  19. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiç duyamadım bebişimin kalp atışlarını 5 haftalıktı birkere gördümcanımın yarısını o günün akşamıda kaybetmeye başladım ertesi günde kalan son parçaları kürtajla aldılarr allah kimseye yaşatmasın herkezin gönlüne göre versin rabbim 28 gün geçti acısı hala dinmedi içimde sizinle paylaşıp rahatlamaya çalışıyorum iştee allaha emanet olun kötü gün dostlarım