bebeğin karın çevresi ac nin 2 hafta geri çıkması

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melisesra tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : melisesra
  1. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba kıslar
    c.tesı kontolum vardı bebegımın karın çevresı hep 2 hafta buyuk cıkardı bu hafta 2 hafta gerı cıktı duyunca cok uzuldum bıde kansızlıkda cıktı doktorum kontrollerı 2 haftada bır yaptı kan iğnesi verdi benım gıbı olan varmı nasıl beslendınız duzeldımı kotu bırsey olmaz dimi çok korkuyorum senağlama

2. 9 Ağustos 2010
  3. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde bebeğimin hep 1 hafta önde çıkardı en son 2 hafta önce yeni bir doktora kontrole gittiğimde karın çevresi ve baş çevresi 6 gün geride çıktı.bende panik oldum.buradaki arkadaşlara yazdım ama maalesef cevap alamadım.geç döllenme olabilir ama bu haftaya kadar önceki doktorun sana söylerdi dedi doktor iyice korktum.önceki ultrason fotolarını istedi bir daha ki kontrolde.ama öncekilerde bakıyorum haftasından hep öndeymiş.benimde kafam karıştı.konuyla ilgili tecrübeli arkadaşlar cevap verirlerse çok mutlu olurum.

4. 9 Ağustos 2010
  5. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    sendede kansızlık çıktımı
    doktor az kan gıdıyor olabılır dedi enfeksıyon olabılır dedi

6. 9 Ağustos 2010
  7. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    kimsenin bilgisi yokmu

8. 9 Ağustos 2010
  9. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla bende kansızlık çıkmadı ama 15 gün öncesi kan testi yatırmıştım karnımda ağrılar var diye enfeksiyon çıkmıştı kanımda.antibiotik kullandım kısa bir süre mecburen.belki ondandır diyeceğim ama bilemiyorum.çok canım sıkkın benimde bir daha ki kontrole kadar daha 2 haftam var:KK43:

10. 9 Ağustos 2010
  11. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kimsenini bir fikri ya da bilgisi yok sanırım????

12. 9 Ağustos 2010
  13. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    okadar kişi okumus cvp yazan yok

14. 9 Ağustos 2010
  15. white_dreams87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya herkes bakıyor sadece maalesef :KK43: halbuki tecrübeli anneler ya da hamileler yardımcı olsalar da içimiz rahat etse.

16. 10 Ağustos 2010
  17. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar korkmayın benımde bebegıme cok sey dedı doktor ne kadar aglamıstım ne kadar uzulmustumm benım bebege gıden damaarın bırınde çentik diye bisi olusmus kan az gıdıyormus bebege bundan dolayıda gerı kalmıs 3hafta dedı ayrıntılıya yolladı ırda 2 hafta cıktı ama kendısınde hep 3hafta cıkıodu suyun azalabılır dedı ozamn 34haftalıktım haftada 1 ayrıntılıya gırdım oldugu yerde dedı hıc kılo almamıs suyunda azalıyor dedı o kadar cok aglamıstımkı bırde özel hastane gıttıgım sonra 3gunde bır ayrıntılıya gırdım ben okadar ıyı beslenıyordumkı aslında banada cok yaradı en 37hafta 3gunlukken doktorum suyun azalmıs hemen alalım dedı zaten bu sekılde normal dogum tehlıkelıymıs akcıgerlerı gelıssın dıye ıgne vurundum en fazla 2kılo 200dogar dedı doguma aglayarak gırdım bebegım kuvese gırcek dıye gırdım dogumdan bır cıktım bebegım 2800 51 cm dogdu doktor bızede suprız oldu aslında bız hastalarımıza hep en kötüsünü derız sonradan böyle sevınsınler dıye dedı bende sınırlı sınırlı baktım sımdıde 4aylık ve cok saglıklı anlıycagınız okadr cok uzulmemle ve aglamamla kaldım ultrasonlara cok guvenmeyın allah ne derse o olur dua edın belkı bırde baska doktora görunseyım zamanında dogura bılırdım belkı normal dogum bıle olurdu akrdasım 2500kıloda dogurdu bu doktorlar cok abartıyorlar bazen ultrasonlara guvenmeyın okadarr

18. 13 Ağustos 2010
  19. amentes

amentes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm kızlar bende 5 aylık hamileyim.Bebeğin karın çevresinin 2 hafta geri olması çok önemli bişey değil.Benimde kızımın karın çevresi biraz düşük çıktı ama dr um bunun okadar öneli olmadığını sonradan karın çevresinin kendini topladığını söyledi.
    Ayrıca değişik dr ve ultrasonlarda çok farklı ölçümler çıkabiliyor önemsemeyin okadar.ben birr sürü dr gezdiğim için zamanında hepsinde farklı haftalar söylediler.önemli olan sizin ne düşündüğünüz bebeşinize güvenin allahım herkesin bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inş.