bebegın kesesın etrafında kan.Yasayanlarr buraya lutfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaslar merhaba 9 haftalık hamıleyım yaklasık 2 3 hafta once dr cok cıddı dusuk tehlıken var dedı bebegın kesesının etrafında kan kesesı olusmus falan dedı hafıf lekenmeler ve cok cıddı agrılarım oluyo bu hafta gıttıgımdede bebek ust duvardan beslenıyo eger sag taraftan beslenseydı olurdu dedı pekı kanama uste gecermı dedım parca kopup ust duvara yerlesebılır dedı yanı bosunamı ugrasıorum bu durumları yasayıp ıyı olan varmı cok merak edıyorum dusunmekten kafayı yemek uzereyım senağlama

2. 27 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

nolur arkadaslar yazın rahatlamak ıstıorumm

4. 27 Ağustos 2009
  5. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bir bilgim yok ama benimde düşük tehlikem vardı halada var.ılk hafta lekelenmem oldu progestan içiyordum sonrada hafif bir kanamam oldu bu sefer iğneye basladık simdi 13. haftadayız iğneyi haftada 1 vuruluyorum. Mutlaka dinlen ve suyu cok iç gunde 3 litre mutlaka iç ben yatarken ayaklarımı koltugun ustune kaldırıyorum oyle yatıyorum tuvalet harıcındede kalkmıyorum sende oyle yap bolca dınlen kalkma ve stres yapma kendine mübarek aydayız bol dua et.Allah sağlıklı sıhhatlı bır şekilde kucagımıza almayı nasıp etsin bebeklerimizi.

6. 27 Ağustos 2009
  7. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki iğne ilaç falan vermedimi doktorun sana

8. 27 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

verdı proxgnex verdı elevıt folık asıt verdı bı tane de ıgne vurulmustum ama yatamıorum ıste kucuk cocugum var ıkı yasında bakan kımsem yok kocam ıste butun gun ıste malesf kalkıorum napcam bılmıorum

10. 27 Ağustos 2009
  11. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim bugunler yanina birini al lutfen cocgunla ilgilenebilecek, bu durumda cok hareketli olman iyi degil, bol su ic, en az uc litre Insallah guzel haberler getirirsin bizlere. Allah bebegini sana bagislasin Insallah.

12. 27 Ağustos 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9. haftamda bende yoğun kanama gecırdım ve bı gece hast kaldım benımde kese etrafında kanama vardı ve hep yattım evde ığne kullandımıkı hafta sonra gıttıgımde bıraz kurumuştu sonra yıne yattım su an rahatım tamamen gectı çok şukur ..........senınde gecer ınş yat dınlen ve ılaclatrını al .............çok gecmış ols

14. 27 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

kacıncı haftadasın su an el muallım ya bende ıstıyorum hastaeye yatmak belkı ozaman bırı cocguma bakar dıye cunku baska skılde kımse bakmıyoosenağlama

16. 27 Ağustos 2009
  17. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu an onaltı haftadayım...............hastanede doktorun yatırır gereklı gorurse..............ozeller pahalı ama............ıkı serunm yedım ve cok rahatlamıştım ...........ığnenı olursan ınş gecer su an kanaman denvam edıyomı................yatman gerek.............çocuguna bırı baksa aslında ve sen yatsan bı komsun ark yokmu...........

18. 28 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

aslında herkesım var ama bakan kımsem yok bıraz bencıl bı aıleye sahıbım yok kanamam yok sadece agrılarım cok dr cok cıddı dusuk tehlıken var dedı yatmassan bebegın beslendıgı duvara cıkıp bebegın kalp atıslarını etkıler falan dedı lekenmem varr