bebeginde burun tıkanıklıgı olan varmı

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve beklemek tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : beklemek
  1. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    oglum dünden beri yogun burun tıkanıklıgı yasıyor dr götürdüm burun etleri büyüyor normal dedi ama oglum uyuyamıyor bile ne yapacagımı bilemiyorum 10 gün kadar sürer dedi sizlerde böyle bir durumu olan varmı lütfen yardım

2. 3 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım geçmiş olsun, bizim şu an öyle bir sorunumuz yok inşallah sizinkide hemen geçer

4. 3 Aralık 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım geçmiş olsun ..yeni doğanlarda olurmuş ..hatta benim kızımda hiç bişey yokken dr evde bulunsun diye burun damlası verdi ..biraz hırıltısı olsa damlatıyorum bişey kalmıyo çok şükür..dr a danış sizede versin bir damla rahatlayacaktır bebeğin ..

6. 3 Aralık 2008
  7. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kızımda da var aynı sorun.özellikle geceleri oluyor hırılıtılı uyuyor.ben serum fizyolojik damlatıyorum.biraz olsun rahatlatıyor

8. 3 Aralık 2008
  9. tuuce

tuuce ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaman zaman kızımında tıkanıyo burnu..burun spreyini sıkınca rahatlıyo..bizde ilk basta korkup dra götürmüştük..yeni doğan bebeklerde normalmiş burun delikleri çok küçük ve agızlarından nefes almayı bilmedikleri için olurmuş....

10. 3 Aralık 2008
  11. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benım oglusumda da cok fazla burun tıkanıklıgı sorunu var
    hatta gecen hafta gogsunda hırıltıya sebeb olunca acılen doktora bıle goturduk kı doktor burun tıkanıklıgı sebebıyle gogsunun hırıldadıgını soyledı
    her gece en az 3 kez burun damlası kullanıyorum oglum ıcın

12. 3 Aralık 2008
  13. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim oglumdada aynı sorun var genzınde hırıltı seklınde artık. gogsune ınmesınden korkuyorum. Burun damlasını her gun duzenlı kullanıyorum ama bı turlu gecmedı. Doktorumuz yutkunarak gecebılecegını soyledı (genızdekı tıkanıklık ıcın) o yuzden yalancı meme ver dedı. Ozellıkle gecelerı cok tıkanıyor. :KK43:

14. 3 Aralık 2008
  15. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda da var. tıkanıklık değil de hırıltı duyuyorum son zamanlarda. yarın aşıya gisicez, eylül ün bahsettiği damlayı sorayım bari.

16. 3 Aralık 2008
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    benim kızımdada olmaya başladı.
    Henüz doktora götürmedim.Hapşıra hapşıra çıkarıyo.Çıkaramazsa ben müdahale ediyorum burnuna.Tabi iyice öne geldiyse burnu küçük henüz zor oluyo almak.
    Devam ederse biz de doktora gideceğiz.

18. 3 Aralık 2008
  19. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize teşekkürler kızlar açıkçası bu durumdaki bütün bebekler için çok üzüldüm çünkü ben dün gece oğluma o durumda görüp çaresiz kalınca ağladım dayanamadım eşimi kaldırdım. Ama en azından hepimizin başından geçiyor olması ise en azından içimi biraz rahatlattı dr. birşey yok dedi ama insan üzülüyor. Kızım nezle olduğu için ben oğluma nezle geçti sandım o yüzden çok üzülmüştüm. Kızıma yaklaşma kızım öpme kızım demek istemiyorum ama dünden beri diyorum artık yavrum oda ağladı anne beni bırakıp hastaneye mi gidip kalacaksınız kardeşimle diye onada acıdım. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım ikinci çocuklar ilk çocuğu idare etmek açısından epeyce zormuş öğrendim