Bebeğine Erkek Denilip, Kızı Olanlar Lütfen Buraya!

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve fileg tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : fileg
  1. fileg

fileg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bu durumun % kaç oranında yaşandığını merak ettiğim için açıyorum bu konmuyu.
    yok yumurtlama günüde hamile kalanlar,yok kız beklerken oğlu olanlar falan vb... bir sürü konu var bide ben konu açayım deyim. Hemde hiç açılmamış ama çok yaşanan bu durumla ilgili yorum yok hiçbir yerde..
    haydi bakalım herkesii buraya bekliyorum. ılla kendi başınıza gelmesi gerekmiyor yakınınızda birileride yaşadıysa lütfen yazarmısınız....
    sevgilerle......................

Son düzenleme: 26 Ekim 2009
  2. 26 Ekim 2009
  3. ilk bebekde neyse de ikinci bebekte sorun oluyor bu yanılmalar. ilkinde atlatmak daha kolay sanki.. benim ertarfımda yanılan hiç olmadı ne duyduysak o çıktı bebekler..

dr usta bir doktorsa sanmıyorum yanılsın devlet hastanesi falan üstünkörü bakıyor yanılırlar elbette..

senin mi başına geldi bu merak ettim?

tembelanne bunu beğendi.
  4. 27 Ekim 2009
  5. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence en çok erkek denilip kız çıkan oluyor.Banada 14.haftada erkek 17.haftada kesin kız dediler.Bence kordonla karıştırıyorlar yada çıkıntıyı erkeğe benzetip sazan gibi atlayıp erkek diyorlar başta sonrada vazgeçip kız diyorlar.Yani erkek denilenin kıza dönme olasılığı daha yüksek bence :)

6. 27 Ekim 2009
  7. Ahmetin burcusu

Ahmetin burcusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bencede benim basima geldi mesela bak benim dogumuma 3 gun var ben 17 haftalik ultrasyona girdim ve bana erkek dediler hemde %100 pipisi diyede resim verdiler tesaduf eseri 35 haftada bebek buyuk diye ultrasyona soktular ve kiz oldugu anlasildi :KK70: bakalim yarin yine ultrasyonumuz var bu sefer degismemistir heralde :KK70:

Semra6189 bunu beğendi.
  8. 27 Ekim 2009
  9. fileg

fileg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    megrayncım ne zamandır konuşamıyoruz.
    yine ağzından bal damlıyor diycem:))))))))
    inşallah diyorum ama bakalım başkaları ne yazacak.

10. 28 Ekim 2009
  11. esilamm

esilamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oglumda 7. aya kadar kız dediler hemde bir doktor degil 5 ayrı doktor...7. ayda ögrendim oglum olacagını....:ecrin_bebek:

12. 29 Ekim 2009
  13. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    :lepi: :lepi: daha yazan çıkacaktır eminim.En çokta erkekti kız çıktı diyen olacak sanırım.

14. 29 Ekim 2009
  15. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Bak işte buna deli oluyorum.5 ayrı doktor aynı hatayı 7.aya kadar sürdürüyorlar.Gözlükleri varmı bu doktorların :) Ayrıntılı ultrasona veya 4 boyutluya girmişmiydiniz peki 7 ayda?

16. 29 Ekim 2009
  17. megryann

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım yok değişmemiştir artık Allahın izniyle sen güzel kızını kucağına al en çok sevinenlerden biri olacağım. kaydirigubbakcemile2

18. 29 Ekim 2009
  19. esilamm

esilamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    megryan canım oglum 7 yaşında..o zamanlar 4 boyutlu ultrasonlar bu kadar çok yaygın degildi hiç girmedim..ayrıntılı ultasonada 7. ayımda girdim ve o zaman ögrendim bebegimin cinsiyetinin kız degil erkek oldugunu....ama etrafımda çok kişi var erkek denilip kızı olan...kız denilip erkek olan daha az....