bebeğini bekleyenler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meleğimsin tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : meleğimsin
  1. meleğimsin

meleğimsin Guest

merhaba arkadaşlar ben dün yeni üye oldum sürekli sizi takip ediyordum çok güzel sohbet ve arkadaşlıklar var burda benimde sorunum malum 8 aydır bebek istiyorum ama olmuyor hemde çok şey denedim ama olmuyor olmuyor ve artık psikolojim çok bozuldu sinirlenim yıprandı sürekli ağlıyorum birde üstüne dışarda herkezin karnı burnunda vee daha da çok ağlıyorum hepinize sevgiler:a015:

2. 5 Temmuz 2008
  3. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım aramıza hoşgeldin ama burda senin her ay test yapıp üzülen biçok insan var bende dahil Allah büyüktür inşallah olacak bizimde bigün sabırla beklemekten başka çaremiz yok hayatım...

4. 5 Temmuz 2008
  5. meleğimsin

meleğimsin Guest

hoşbuldum canım biliyorum bende aynıyım hemde benim geçen ay 10 gün geçti öyle sevindimki hamileyim diye ama kan testi yaptırdım yoktu ve bu ayda gecikti yine yaptırdım yine yok ve hala adet olmadım çok düzenli giden adetin 2 aydır çok düzensiz sizce bu hamile kalmama engel olur mu?iyi ki buradayım ve iyiki varsınız

6. 5 Temmuz 2008
  7. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikle hoşgeldiniz
    burada herkes bebek için uğraşıyor evet
    malesef eskisi gibi kolay değil gebe kalmak
    yediklerimizden midir nedir eskiler nasıl hemen kalıyormuş şaşıyorum
    ama şuda var stres ...
    stres çok etkiliyor mümükün olduğunca uzak duracaksın kafayı bebek bebek
    diye takmayacaksın benim birçok arkadaşım hiç takmadıkları ay hamile kalmıştı

8. 5 Temmuz 2008
  9. meleğimsin

meleğimsin Guest

hoşbulduk haklısınız ama işte takmadığım zamanlarda oldu hiç düşünmediğim ama yine olmadı hormonlarım filan kerşey normal çıktı aslında şans işi ya ben 1.5 sene korundum 8 aydır olmuyor arkadaşım 8 yıl korundu 6. ayda hamile kaldı

10. 5 Temmuz 2008
  11. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hersey nasip kısmet arkadaslar geç olsun güç olmasın en azından sorunun yok bak hersey normalmiş Allah nasip etsin inş bütün isteyenlere ama burda herkes birbiri için dua ve iyi temennilerde bulunuyo Allah sesimizi duyuyo bazılarımızın ki biraz nazlı gelicek öyle düşünün sabır canlarım psikolojinizi bozmayın RABBİM herkese hayırlı bebekler nasip etsin herkes iyi haberlerini müjdelesin inş

12. 5 Temmuz 2008
  13. eda1982

eda1982 CANIM KIZIM IRMAK'IM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım hoşgeldin aramıza.sana söyleyecegim tek şey kafana takmamaya çalış bizimde hemen olmadı bebişimiz doktorlar ne eşimde ne bende hiçbir probleme rasatlamadılar.psikoloji çok önemli gerekirse psikolojik destek bile al ama üzme kendini eminim en kısa zamanda saglıklı hayırlı bir bebişin olcak arkadaşım sevgilera.s.

14. 5 Temmuz 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

arkadaşlar çok teşekkürler desteğiniz için bundan sonra takmamaya çalıcam inşallah en kısa zamanda bende hamileyim diye haykırırım burdan.

16. 5 Temmuz 2008
  17. meleğimsin

meleğimsin Guest

Birde bişi sormak istiyorum resmi nasil koyuyorsunuz bende resim moymak istiyorum