Bebeğini emziremeyenler?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve Larosw tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Larosw
  1. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar selam..
    benim bi arkadaşımın 2,5 aylık bebeği var ve maşallah diyim göğüslerinden çok çok süt geliyormuş bu süt ritmini azaltmamak adına sık sık emzirmesi gerektiğine inanıyor.
    Ve bebeği 15 dk mı ne emiyormuş o da bi göğüsü diğerini emmiyormuş bile.
    internet kullanmasını bilmediğinden bana rica etti bende burda size yazıyorum.
    Ankaradan bebeğini emziremeyen anne varsa bu kadın sütünü sağıp verecek bi nevi süt anne hem sevaba girip hemde sütünü aktifleştircekmiş.. dileyen bana burdan yazsın ben kendisiyle görüştürcem a.s.

2. 27 Nisan 2009
  3. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    maşallah o ne sütmüş öyle...Allah arttırsın azaltmasın...
    yalnız bulunan bebekte kendi bebeğiyle aynı dönem olmalı..yani 2.5 aylık olmalı.. çünkü bebeğin ihtiyacı her dönem farklı olurmuş ve anne sütü ona göre şekillenirmiş,muhtevası değişirmiş..yeni doğan bebeğe 3 aylık bebeğin sütü verilmezmiş,bebeği rahatsız edermiş,aynı şekilde 3 aylığa da yeni doğan sütü verilmezmiş..bunu gözönünde bulundurun canım

4. 27 Nisan 2009
  5. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    masallh ne güzel sütü var eger ankarada otursam olurdu benim oglanin süt annesi malesef benimki emmiyo mama yiyo

6. 9 Haziran 2009
  7. sabrina35

sabrina35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    defnem 2,5 aylıkken benımde oyleydı.ama sonra kalmadı.sımdı sadece 1 ogunluk cıkıyor cok uzuluyorum.

8. 9 Haziran 2009
  9. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya iyi güzelde ben cocugumun başkasının sütünü içmesini istemem şahsen hem psikolojik olarak rahatsız olurum yani ne bileyim snakı başka biris sahıplenıyormus gıbı ehmde ya o kadında hastalık varsa...cocuguma gecerse dıye düşünürüm..sonucta annesının sütü gibi olmaz.tabıkı benımkısı saderce görüş..psikopatmıyım yoksa:)

10. 9 Haziran 2009
  11. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    konu nereden siliniyor ?