bebeğini karnında kaybeden melek annelerine bir sorum olacak.

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve beellaa tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : beellaa
  1. beellaa

beellaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben 9+3 haftalık hamileyim fakat 2 gündür kasıklarıma bastırdığımda bir ağrı ve ara ara sızlama hissediyorum aklımda acaba bebeğim öldümü diye düşünüyorum bu duygudan kendimi alamıyorum ay sonu kontrolüm var sizden öğrenmek istediğim bebeğinizin karnınızda öldüğünü nasıl anladınız bunun bir belirtisi varmı yoksa ultrasondamı anlaşılıyor.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

2. 22 Haziran 2010
  3. ckserpil

ckserpil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim bebegim karnımda 2 aylıkken öldü anlamadım kontrole gittigimde ögrendim bende bir belirti olmadı

4. 22 Haziran 2010
  5. emiro76

emiro76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım aklına kötü şeyler getirme sen rahat ol ki bebeğinde rahat olsun sıkı sıkı sana tutunsun.Bebeğin inşallah iyidir.

6. 22 Haziran 2010
  7. emiro76

emiro76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de 8 buçuk ve 12 haftalık bebeklerimi kaybettim hiç belirti olmadı ultrosonda anladık

8. 22 Haziran 2010
  9. beellaa

beellaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ediyorum umarım dediğiniz gibidir bendeki belirti büyüdüğünü gösteren bir belirtidir.

10. 22 Haziran 2010
  11. 28mavi

28mavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ay sonunu randevunu bekleme. Ben 28 haftalık bebeğimi kaybettim. Hareketleri azalmıştı herkes büyüyordur dedi onları dinledim gitmedim. Sonra çooooooooooooooook pişman oldum. Doktora git için rahat etsin.

12. 23 Haziran 2010
  13. ayse_mcam

ayse_mcam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 35 haftada kaybettim bebeğimi Allah kimseye yaşatmasın bidaha bana hiç... Ne verirsede hayırlısını versin. bi kere aklına kötü şeyler getirme hamile oluduğunu unut ben öyle yapıyorum ama dikkat de et tabi 2. si aksi bişey hissettiğinde hemen bi acil servise git ve bebeğinin ne durumda olduğunu öğren.. Allah'a emanet et hayırlısı rabbimden yerimseniben