Bebeğini kaybeden ve 6 ay sonra hamile kalabilecek melek anneleri

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve gelincik37_34 tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : gelincik37_34
  1. gelincik37_34

gelincik37_34 hasretine gebeyim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de melek annesiyim 40 gün oldu bugün bu sabır çok farklı bu acı çok fena.Ama dayanacağız inşallah. 6 ay sonra çalışmalara başlıcak ve hamilelik haberini beklicek arkadaşlar benim 40 günüm bitti bile.Sizden ne haber..

2. 12 Şubat 2010
  3. Melegim26

Melegim26 Rabbim Sana Emanet'iz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende melek anesıyımm 49 gun oldu bugun ınsallah en kısa zamanda kalmayı dusunuyorum 6 ay bıle beklemıcemmmm

4. 12 Şubat 2010
  5. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :1rolleyes:
    hadi hayırlısı ben sezeryanla doğum yaptım.Senin normal mi dikişler açısından korkuyorum sorun olursa diye sen ne dersin bir bilgin var mı bu konuda canım

6. 13 Şubat 2010
  7. alicim

alicim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim meleğim de Cennet'e uçalı 48 gün oldu
    benim de sezeryanla oldu ve doktorumuz 1 yıl dedi yeni hamilelik için
    ama ben 6 ay yeterli diye düşünüyorum
    dikişlerimde problem yok, zaten doğumdan iki gün sonra günlük hayata dönmüştüm, meleğim hastanedeydi, hergün onu görmeye gidiyordum, doktor rahmimin de gayet güzel toparlandığını söylemişti. artık gerisi nasip, inşallah haziran da ikinci bebeğim yolculuğa çıkar, kucağıma gelmek üzere.
    herkese bol şans
    böyle ümit dolu başlayan bir topiğe yazmak rahatlattı beni
    herşeye rağmen umudumuzu yitirmeyelim
    meleklerimizin yeri çok ayrı ama yaşasaydı da ben arayı uzatmadan kardeşi olsun isteyecektim zaten, şimdi süre biraz daha kısalmış oldu

8. 13 Şubat 2010
  9. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim d ebebğimi kaybedeli 75 gün oldu. banda kimi doktor 7-8 ay bir de 1 yıl ya da 9 ay dedi. bend e sezeryan oldum. bakalım biz nezman başlıcaz. bend e bi an önce yine hamile olmak istiyorum. yarım kalan mutluluğuma devam etmek istiyorum. umarım burda umutlarını yeşertmeye çalışan herkes en kısa zmanda anne olur.

10. 13 Şubat 2010
  11. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :dance:
    Bana 6 ay dedi ama nasıl geçer bilmiyorum.Salı günü çapaya gitcem araştırma yapılcak Allahım inşallah güzel sonuçlar alırız.Sorun çıkmaz bakalım sonuçlar ne zamana çıkacak.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Birlikte atlatacağız ve korunma süremiz bitince hamiş kalmaya hep beraber başlıcaz inşallah Sonra her birimizden güzel haberler bu topiki doldurcak.
    Umutsuzluk yok arkadaşlar yavrularımız için hep en iyisi olmalıyız...

12. 13 Şubat 2010
  13. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    a.s

İnşallah canım bu topikte yazın hamiş haberleri uçuşacak inşaallah.Denizin Haktanın ve diğer melek annelerinin tesellileri kardeşleri karnımıza düşecek Rabbim sağlıcakla kavuşturacak inşallah.Biz umutlu olmalıyız arkadaşım onlar bizi görüyor duyuyorlar.Üzgün görmesinler annelerini güçlü olalım ki kardeşleri hemen gelsin a.s

14. 14 Şubat 2010
  15. Melegim26

Melegim26 Rabbim Sana Emanet'iz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dıkıslerım normal canım sezeryanla dogum yaptım... iyileştı dıkıslerım ben hemen yapmak ıstıorum korunmayacagım allahın ıznıyle ınsallah olur saglıklı sekılde kucagıma alırım mınık melegımın kardesını cok ıstıorum canım cokkk

16. 14 Şubat 2010
  17. gelincik37_34

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

Bizim binada komşumuzun kızıda bebeğini kaybetmiş 6 ay mutlaka bekleyin diyo hani başından geçmiş doktorlarda bedenen ve ruhen toparlanmak için en az 6 ay diyolar bence tekrar düşün canım.Yeni olacak çocuğun sağlığı ve bizim verimli olabilmemiz için bu süre ideal.bende aslında hemen istiyorum ama çok düşündüm canım sağlığımız için biraz bekleyelim derim.

18. 16 Şubat 2010
  19. eburcu

eburcu Yavrularımı özlüyorum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben de ikizlerimi kaybedeli 90 gün oldu. Banada bir doktorum 3 ay bir doktorum en az 6 ay dedi. Ben de hemen tekrar bebek istiyorum ama acele ettiğim için birşey olur diye koktuğum için inanın dişimi sıkıp bekliyorum. Allah izin verse Mayıs ta düşüneceğiz. ınşallah olur. Allahım kucağımızı boş bırakmaz, ınşallah sağlıklı analı babalı bebeklerimizi büyütürüz. Bütün acılarımız biter, bu acıları hiç yaşamamışa döneriz.Bütün melek annelerine allah kolaylık versin, sabır versin.