Bebeğini kaybedenler......

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve baby nurse tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : baby nurse
  1. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    minik meleklerini cennete yollayan anneler üzüntümüzü paylaşalım ben bebeğimi bugün kaybettim kalbi atmadı 8+3 ken bebeğimin kalbi atmadı ve onu bugün benden aldılar çok üzgünüm...

2. 6 Ağustos 2008
  3. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok geçmiş olsun acını yüregimde paylaşıyorum bende 4 nisanda 5 haftalık düşük yaptım umudunu kaybetme veren AALAH alan ALLAH vardır bi hayır ben öyle diyorum hep kendime üzüntüm bi nebze olsun hafifliyo yapabilicek bişeyimiz yok sabredicez dua edicez meleklerimiz bize şefatçi olucak inşallah RABBİM SABIRLIKLAR VERSİN herşey gönlünce olsun öpüyorum senii canımm

4. 6 Ağustos 2008
  5. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok gecmis olsun canim allah sabirlar versin ayni aciyi birdaha yasatmasin cumlemize.

6. 6 Ağustos 2008
  7. umudum01

umudum01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baby nurse hemşerim canım kardeşim üzülme olurmu.....inan böyle demeklede olmuyo biliyorum fakat elden ne gelir.bu dünyada yeri yokmuş inşallah cennetin kapısında seni bekliyor olacaktır.bende tam 5aylık bebişimi kaybettim çok sorunluydu belinde açıklık ve beyni su topluyordu sonunda kalbi durdu..bende çok ama çok zor günler yaşadım kendimi okadar yıprattımki anlatamam..ve bebişimi göremedim ben ayıkmadan onu benden aldılar götürdüler uyandığımda defnetmişler okadar güzel bebekmiş ki doktor bile şaşırmış ölümüne güzellik diye..evet üzerinden tam 8 ay geçti ve ben şuan hamileyim rabbim buna ömür versin sağlıklı.

8. 6 Ağustos 2008
  9. umudum01

umudum01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyeceğim oki dua et kardeşim hakkinda hayirlisi buymuş doğup ölmesi daha aci rabbim inan bizim sabrimizi denedi rabbim kimseye kaldiramayacaği yük vermez şimdi topla kendinii dua et hayirlisini dile ....bak hamile kalabiliyosun demek yine kalirsin üzülme ki hamile kalabilesin mevlam yarddimcin olsun adanali ayşe....

10. 6 Ağustos 2008
  11. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyde bir hayır vardır üzme kendini.bende 4 yıl beklemenin ardından hamile kalmıştım ve 5 haftalıkken düşük yaptım. dünya başıma yıkıldı sandım günlerce ağladım.
    zar zor toparladım kendimi ve ümidimi hiç ama hiç yitirmedim ve 4,5 ay sonra tekrara hamile kaldım.
    şimdi 12+3 günlük ikiz bebek bekliyorum.
    kendini üzmememeye çalış. allaha dua et ve hiç ümidini yitirme.
    unutma ki hayırlı zamanda kollarına gelecektir MELEĞİN..

12. 6 Ağustos 2008
  13. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim çok geçmiş olsun zor bi olay ben 2 ay önce hamileliğimin 35.haftasinda kaybettim meleğimi allah hepimizi hayirli bebeklerle sevindirir inşallah acini çok ii anliyorum biz melek annesiyiz şuan

14. 6 Ağustos 2008
  15. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşim senin bebeğin sezeryanlami alindi

16. 6 Ağustos 2008
  17. umudum01

umudum01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır canım suni sancıyla normal doğum öldüm ama çok zordu......bide bebek cansız olunca mahvolmuştum

18. 6 Ağustos 2008
  19. ELF-RCP

ELF-RCP Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok geçmiş olsun önceliklee çok üzücü bende şu an 9+3 hamileyim ama hep korkum ya kalbi durursa ya bişey olursa die allahım korusun şimdi gördüm senin konunu peki belirtin oldumu anladınmı nasıl anladın canım