bebeğini kaybedip sezeryanla doğum yapan arkadaşlar????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve YEXSXXIXMNUR tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : YEXSXXIXMNUR
  1. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bilirsiniz ben 4 ay önce hamileliğimin 35.haftasında kalp atışlarının durması nedeni ile bebeğimi kaybettim yapılan inceleme ve tetkiklerde herhangi bir problem bulunamadı ne bende nede bebekte hiç bir problem yoktu bebeğimi psikolojik durumum nedeni ile sezeryanla aldılar ve en az 6 aylık korunma süresi verdi doktorum ben bu sezeryan sonrası durumları biraz inceledim 40 günde rahim eski halini alıyomuş 2.ayın sonunda rahimdeki dikişler ileşiyormuş ve 3. ayın sonunda dokular eski halini alıyormuş 6 aydan sorada bünye toparlanıp eski halini alıyormuş ama genede her ihtimale karşı 1 yıl korunma süresi veriliyor doktorlar tarafından ben 6 aylık korunma süresinden sora tekrar hamile kalmak istiyorum şu an 4 ay bitti Allah ın izni ile kaldı 2 ay biz 2 ay sora ya nasip ya kısmet diyip korunmayı bırakıcaz siz ne durumdasınız neler yapıyosunuz paylaşımlarınızı bekliyorum....

2. 25 Eylül 2008
  3. Derya_idil

Derya_idil illaki zayıflamam şart!!! Üye

Beğenildi:
    7.121
    Ödül Puanları:
    148
    valla güzelim geçmiş olsunmu diyem başın sağolsunmu
    bende ilk bebeğimi kaybettim suan 14 haftalık hamileyim ve çok korkuyorum bunada bişey olacak diye
    sende hiç bir belirti verdimi yoksa kontrole gidincemi gördün
    üzüldüm ya umarım en kısa zamansda tekrr hamile kalırsın

4. 25 Eylül 2008
  5. YEXSXXIXMNUR

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım hareketleri aniden durdu tek belirti buydu

6. 25 Eylül 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım bende 2.5 ayı doldurdum doktorum korun falan demedi zaten benim tedaviyle olmuştu olurmu olmazmı bilemem artıkk..tek dileğim en kısa zamanda tekrar anne olabilmek hayırlı sağlılklı şekilde tabi..tedaviye gerek kalırsada tekrardan yakın zamanda gitceğimi sanmıyorumm.Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin...:Saruboceq:

8. 25 Eylül 2008
  9. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kendi konuma da yazdım benim ameliyat zor geçmiş ameliyatta beni kaybediyorlarmış kanamayı durduramamışlar doktor çok dayanıklıymışsın dedi 2 saat ameliyatta kalmışm çok hasar görmüşüm dr en az 1 sene bebek yok dedi daha 3 ay oldu

10. 25 Eylül 2008
  11. sude 65

sude 65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yesimnurcum gecmis olsun beni belki hatırlarsın bende 32 haftalıkken sezeryanla dogurdum 3 gün sonra öldü dr 1yıl bekliyeceksin dedi dinlemedim 2 ay sonra hamile kaldım onuda 9 haftalıkken düsürdüm 1bucuk yıl oldu 6aydır korunmuyorum simdide hamile kalamıyorum dr gittim artık doktora falan gitme diyor gittigin her doktor kafanı karıstırır diyo biraz daha bekle diyo ama ben artık sabredemiyorum 2gün iyiysem 3gün sinir kırızleri geciriyom aglıyom bitirlu unutamıyorum bebeyimi yinede allaha sükürler olsun elbet vardır bundada bir hayır rabbim bundan sonra saglıklı hayırlı evlat nasip etsin bütün isteyenlere bizlerede

12. 25 Eylül 2008
  13. YEXSXXIXMNUR

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen doğumunu ssezeryanlamı yaptın ki?

14. 25 Eylül 2008
  15. YEXSXXIXMNUR

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım o beklemenin ne demek olduğunu o kadar ii bilirimki anlatamam seni arkadaşlarım listeme ekliycem eğer kabul edersen gelişmelerimizi birbirimize bildirelim eğer sencede uygunsa

16. 25 Eylül 2008
  17. YEXSXXIXMNUR

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    canım tabiki hatırlıyorum seni kader arkadaşlarım benim nasıl geçirdin o 1/5 yılı Allah sabrını vermiştir mutlaka ama ne kadar zor geçmiştir tabi anlayabiliyorum ben 4 ayı geçirene kadar neler çektim anlatamam biran önce harekete geçmek istiyo insan biran önce yeni bir bebeğin heyecanını yaşamak istiyo anca öle düzeleceğini düşünüyo...bence bitkisel bişiler dene örneğin eine keçiboynuzu sende çörekotubal tarçın karışımı deneyin hareket bizden bereket rabbimizden artık kısmette olmayınca hamile kalsanda olmuyo bunu anladım o yüzden bunu en iyi bizim anlamamız lazım doğumu beklerken bile anne olmanında kısmet olduğunu yaşarayak gördük biz kabullenelim Allah a bırak bence kafandan çıkarmaya çalış sen böle yaptığın sürece eşinide etrafındakileride üzersin ve psikolojin ne kadar karışık olursa hamile kalmanda o kadar zor olur dua et rabbine sığın bak ne güzel bi fırsat mübarek günlerdeyiz....

18. 25 Eylül 2008
  19. pelinsuat

pelinsuat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım arkadaşlık teklifini kabul ettim de nasıl irtibat kuracağımızı bilmiyorum bilgisayarı yeni öğreniyorum da