Bebeğinin cinsiyetini henüz öğrenmemiş anne adayları buraya !

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve nilda tarafından 3 Eylül 2007 başlatılmıştır.

3 Eylül 2007
    Konu Sahibi : nilda
  1. nilda

nilda Guest

Kızlar hani hep derler ya bebeğin cinsiyetini anne ne hissederse odur.Bakalım hisleriniz ne kadar kuvvetli.Diğer arkadaşlarımız da hamile arkadaşların bebekleri konusunda tahminde bulunabilirler.Örneğin ben ilk zamanlar kız diyordum.Hep aşırı bulantı oldumu kız derler ya.Hatta rüyamda su dolu bir keseden çıkan bir çocuk ben senin kızınım dedi.Doğum tarihini saatine kadar söyledi bana.Ama daha sonra da rüyamda erkek doğurduğumu gördüm.Ve herkes çok güzelleştiğimi söylüyor.Karnım da çok cabuk çıktı ve sivri.Ve hep ekşi yedim.Limon, ayva, sarımsaklı yoğurt, acı ,turşu vs.kocam da rüyasında erkek görmüş.Bence erkek doğurcam.Bakalım 12 eylülde öğrenicez inşallah.HADİ BAKALIM SİZCE BEBEĞİNİZ KIZ MI ERKEK Mİ?

2. 3 Eylül 2007
  3. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nilda cım bende cok merak edıyorum 1 eylulde de inşallah gosterırse biz de ogrenıcez bende ruyamda hep erkek goruyorum ama babası kız olucak dıyor bakalım hayırlısı sağlıklı olsun inşallah da hiiç farketmez

4. 3 Eylül 2007
  5. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım 11 eylul yanlıs yazmısım

6. 3 Eylül 2007
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bende merak ediyorum bana erkeke gibi geliyor hep tatlı yiyorum (aslında ben ekşiyi severdim) ama ne olursa olsun yetreki sağlıklı olsun 15 inde kontrolüm var bakalim belli olacakmı?

8. 3 Eylül 2007
  9. nilda

nilda Guest

Kızlar aslında yüzlerinizin resmini görsem daha kolay tahmin edebilirim.Ama sizle ilgili bir hissim olduğunda yazacağım.Örneğn decebe arkadaşınki erkek gibi geliyor nedense.Neredeyse peşpeşe öğrenicez hadi hayırlısı.

10. 3 Eylül 2007
  11. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende rğyalarımda hep kızımı gördüm ve kızım oldu ilk önceleri hep ekşi yerdim son aylarda acayim tatlı isteyi başlamıştı içimede hep kız doguyordu netekimde kızım oldu alah hayırlı evlatlar versin inşalahh

12. 3 Eylül 2007
  13. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    Bende Erkek Olucak Benim Bebeğim Dedim Hep.içime Doğdu.çevremdeki Herkesde Kiz Dedi Ama Erkekmiş Bebiş.yani Anneler Bu Konuda Yanilmiyor Kizlar

14. 3 Eylül 2007
  15. nilda

nilda Guest

Burcu ve tatarkızı Allah bebişlerinizi analı babalı büyütsün.

16. 3 Eylül 2007
  17. EU1

EU1 Guest

cnm ben hep ekşi yedim hamişlikte ve çok güzelleştim eşim kız istemesine rağmen erkek olcak galiba diyordu ama nurtopu gibi bi kızım oldu ekşi yemek kıza işarettttt

18. 3 Eylül 2007
  19. nilda

nilda Guest

Ay ne güzel inşallah benim de kızım olur.Yediğim limonun haddi hesabıu yok.Kilo kilo.Demek kızın güzelliğine güzellik kattı.Biliyorum ye ekşiyi doğur ayşeyi derler ama bana yine de oğlum olacak gibi geliyor.Allahım güzel kızını sana bağışlasın.