bebeğinin kalbinde üfürüm olan varmı???

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve handerya tarafından 13 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : handerya
  1. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    ilk ayımız bitti kontrole gittik doktor muayene etti ve uzamış sarılık var dedi tetkikler yapıldı gerçekten sarılık değerleri yüksek çıktı,oysa ki yeni doğduğunda hiç sarılık problemimiz olmamıştı zaten yüzüne bakınca da anlaşılmıyor ,niye yükseldi anlamadım. daha sonra kalbini dinledi ve kalbin sol tarafinda üfürüm var dedi mutlaka çocuk kardiyolojisine göstermeniz gerekiyor dedi moralimi bozdu ne diyeceğimi bilemedim,çok korktum...:1no2:daha sonra çevremden duydum bazı bebeklerde olurmuş ve büyüdükçe geçermiş sizde de bu sorunu yaşayan var mı merak ettim?

2. 13 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım benim handem geçmişolsun birtanem nasıl zor degil mi korkuyla yaşamak tedirgin olmak ama bziler güçlü olmak zorundayız degil mi benim de böbrek usg si yaptırmam lazım benlerinden ötürü.... alahım yardımcımız olsun en yakın zamanda götür de içindeki sıkıntı bitsin cnaım benim ya

4. 13 Temmuz 2008
  5. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim yeğenime de doktor öyle söylemişti ama şimdi 14 yaşında sapasağlam:) Kontrolleri vardı küçükken, şimdi herşey normal :)Geçmiş olsun.

6. 13 Temmuz 2008
  7. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizde kardiyoloji dersinde görmüstük,bebeklerde olabiliyor..büyük ihtimal gecici ve zararsiz birseydr sen gönlünü ferah tut..

8. 13 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

scapulaaaaaa nerdesin özleidm kız seni

10. 13 Temmuz 2008
  11. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hic sorma arkadasim,hayat iste bebislerimizi kucagimiza aldik hepimizde bir sorun ugrasiyoruz,sabrediyoruz..benide bir kabizliktir aldi,hepdua ediyorum rabbim kimseye yasatmasin diye,bebegime zarari olur diye ilac kullanmadim oda beni mahvetti..bu arada minik kizin cok seker annesi güle güle büyüt..

12. 13 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

canım benim çok saol allah razı olsun bol bol kayısı hoşafı suyu tuket hatta rezene iç bak işe yarıyor geçmişolsun

14. 13 Temmuz 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Lohusa doğum sonu kabızlıktan nasıl kurtulabilir?
    Kabızlığı ortadan kaldırmak için jimnastik yapmak yararlıdır. Ayrıca 3 - 4 porsiyon sebze ve meyve yemek, kabukları ile yenebilecek sebze ve meyvaları kabuklarını soymadan yemek kabızlıktan kurtulmak için faydalıdır. Kuru baklagil (mercimek, fasulye, nohut) ve kepekli ekmek yemek, aç karnına 1 bardak ılık su veya kayısı suyu içmek de yararlıdır. Beyaz ekmek, makarna, pirinç, az yağlı besinler, yeterince sıvı içilmemesi, dengesiz beslenme, fazla çay ve kahve tüketimi kabızlığı arttırdığı için

16. 13 Temmuz 2008
  17. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldüm ALLAH YARDIMCIN OLSUN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN...

18. 13 Temmuz 2008
  19. zeynepmina

zeynepmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Uzamiş sarilik bizdede var fakat doktor geçer dedi tetkik yapmadi benimde kafamda soru işareti oluştu acaba baska bir doktorami gitsem.gözleri hafif sari oğlumun ve 33 günlük