Bebeğiniz altını değiştirirken ağlıyormu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve bozi79 tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : bozi79
  1. bozi79

bozi79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaşlar.24günlük oğlum altını değiştiriken, kıyafet çıkarırken , banyo yaparken çok ağlıyor.Pişik değil.Yeni doğan mendillerle sildim olmadı.Pamukla ılık suyla sildim olmadı.Napcam bilmiyorum.Odayı sıcak yapıyorum,fön makinası tutuyorum bazen işe yarıyor bazen değil.Sizede olan varmı?Önerileri bekliyorum.

Son düzenleme: 26 Haziran 2008
  2. 26 Haziran 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnnm tum bunlar normal bence odayı sıcak yapma bunalır usumez korkma oğlum7aylık hala bunlara aglıyor sevmıyor cunkı

4. 26 Haziran 2008
  5. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    bebekler çıplak olamayı sevmezmiş zamanla alışır

6. 26 Haziran 2008
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım hiç meraklanma benim kızım da ilk zamanlarda çok ağlıyordu hatta ben de böyle bir başlık açmıştım zamanla düzeliyorlar sanırım o anda kendilerini savunmasız hissediyorlar

8. 26 Haziran 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Aksine benim oğlum soyundurulmaya ve banyoya bayılıyor.Özellikle altının açılmasına eve geldiği ilk günden beri.Banyo yaptığı su 37 dereceyi geçmesin bir derece yardımıyla su sıcaklığını ayarlıya bilirsin.37 üstündede olmasın sıcak bebekleri bunaltır huysuzlaştırır hava zaten çok sıcak bunaltıcı banyodan sonra vücuduna masaj yaparsan çok rahatlıyorlar.Ayrıca bizim doktorumuz ılık suyla bebeğin poposunu temizlememizi söyledi.

10. 27 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım bebekler ilk zamanlarda çıplaklıktan pek hoşlanmazlar üzerlerine birşey değmediği zaman kendilerini boşlukta hissedip korkarlar merak etme zamanla alışır .benim kızımda ilk zamanlar çıplaklıktan korkardı şimdi ise zorla giydiriyorum altını zor bağlıyorum kolayını bulsa torlak gezecek :)

12. 27 Haziran 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım oglum hıc aglamıyo sadece cok kustugu ıcın ustunu cıkartmaktan sınır oldu ve ona kızıyor hele banyoya ve altını acmama bayılıo cok sevıyo cıplak kalmayı

14. 27 Haziran 2008
  15. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da cok ağlıyor bazen öyle oluyor ki yırtıyor kendini inanın sacımı tarayamıyorum sürekli ağlıyor cok bunaldım

16. 27 Haziran 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Benim kizimda aglardi ilk zamanlar feryat ederi ustunu giyip cikarirken banyo yaparken.Ama simdi cok seviyo rahat sakin ama ustunu cikarirken degilde giydirirken yine agliyo.Altini acarken birsey yok kapatirken agliyo.Benim kizim cirilciplak durmayi seviyo.Istiyoki alti ciplak ustu ciplak kalsin ama o zamanda usuyo.Turkiyeye gelene kadar ciplak kalmak yok buranin havasi carpiyo cunku.Senin bebeginde ondan agliyordur.Bebekler ciplakligi seviyo kiyafeti sevmiyorlar.Zor alisiyorlar.

18. 27 Haziran 2008
  19. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    eğer alt eğiştirme veya giydirme işlemi uzun sürerse mızırdanmaya başlıyor.aşırı ağlaması yok.acıkınca çok ağlıyor.