Bebeğiniz bakıcıya kaç günde alıştı

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve erintra123 tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : erintra123
  1. erintra123

erintra123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar, burda bakıcıya bırakmak istemiyorum diye konu açmıştım.Halende öyle ancak kendimi onun geleceği için zorlamaktayım.Dün şirket aracılığı ile bulduğum kaç kişiden sonra bir kıza kanım ısındı sanki.Eylül sonu başlıyacam.Bayramdam sonra başlatsam alışır mı? Tecrübeli anneler yardımcı olursa sevinirim.

2. 28 Ağustos 2010
  3. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen bimüddet yanındakal çocuğunu sen alıştır bakıcıya direk bırakma bakıcıyla ozaman birazdaha zor olur eyer kendini sevdirirse 1 2 gün içinde alışır enfazla 1 hafta eyer 1hafta içindede alışmassa zorlamanın gereyi yok ama sen birsüre yanında kalmayı takip etmeyi unutma sonrasında ise ilerleyen gülerde çocuğun bakıcıya yaklaşım şeklini çok dikattle izle cnm iyi günler umarım hayırlısı oluropuyorumnanaktanvereliniortaka.s.

4. 19 Kasım 2010
  5. superisi27

superisi27 Beykozda eve is veren varmi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm ben beykozdan bakıcıyım çocuklarınıza bakarım bende anneyim 27 yaşındayım gözünüz arkada kalmadan bakarım bebişlerinize ilgilenenler arkadaş olarak eklesin