bebeğiniz başka bi bebek gördü mü??

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim şaklaban bir bebek gördüğünde ağlamaya başlıyo :1shok:
    haftasonu avm de gezinirken bir çocuk mağazasına girdik tabi etraf bebek kaynıyodu , bizimki bi bebekle karşıkarşıya gelince ağlamaya başladı , sizinkilerde yapıyor mu böyle şeyler :uhm:

birde değişik bir ses duyduğunda dudaklarını büzüp ağlıyo , mesela farklı bir cep telefonu melodisi duyarsa ağlıyo yada annem bazen güldürmek için tuhaf sesler çıkarıyor ona da ağlıyo laelaelaelaelae

2. 14 Nisan 2009
  3. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla baska bebeklere cok alısık benımkı cunku sureklı gezıyoruz :). arkadaslarımın cocuklarını tanımaya bıle basladı artık. ama gecen gun yengeme bakıp bakıp agladı ne ben ne babası susturamadık. arada yapıyolar herhalde tanımadıklarına.

4. 14 Nisan 2009
  5. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    amcasının ogluna ılk verdıgı tepkı yuzune dokunmak ve sonra sacını cekmek oldu

6. 14 Nisan 2009
  7. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide gördü komşumun pirayeden 2 ay küçük oğlu var bana geldiklerinde piraye bebeğe bakıp bakıp gülüyo,bide eylülün melisini görmüştü kızım ama o zaman ağlama krizinden yeni çıkmıştı pek anlayamadı:)değişik seslere benimkide ağlıyo korkuyo...

8. 14 Nisan 2009
  9. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah allah benim oğlanda mı var sorun gerçekten her bebek gördüğünde ağlıyo , daha önce de doktorda muayene sıramızı beklerken bir çocuğun ağlamasını duydu sonra çocuğu görünce bastı çığlığı ağlamaya başladı CADIARZU
    ne komik çocuk bu böleeee yaaaa sırnaşık şey

10. 14 Nisan 2009
  11. estel

estel Guest

bizimkisinin mecburi bi aşırı sosyalliği var yani kalabalığa va iletişimin her türlüsüne çok alısık..

hiç öyle bişey olmadı ama bebek ağladığında bi kere onunda ağladığını gördüm..

acaba çok kalabalığa sokmadınız mı..

12. 14 Nisan 2009
  13. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    estelcim biz doğduğundan beri hep sokaklarda sürttük tabiri caizse , e onu da görmeye gelen bi sürü insan var teyzeler amcalar falan ama biizm ailede hiç çocuk yok , en küçük .çocuk 12 yaşında , batu onu da gördüğünde mızırdanıyo öyle katıla katıla ağlamıyo ama memnuniyetsizliğini belli ediyo ama normalde bize karşı çok sıcak hele bizim eve gelen herkese gülücükler atıyo , ben hiç anlamadım bu işi mirmirmirmir

14. 14 Nisan 2009
  15. estel

estel Guest

hmm ok canım o zaman kıskanıyo mu ne ilgi çekmek istiyo belki çok akıllı bunlar çook yerimseniben

16. 14 Nisan 2009
  17. EU3

EU3 Guest

benimki bebek gördüğünde ağlıyorsa bile gülüyor gerçi herkese gülüyorya sırıtık bişii benimki,
    şimdiye kadar kimseye ağlamadı

estelcim yanılıyorsam beni düzelt bunlar kıskanmak için henüz küçük değillermi?

18. 14 Nisan 2009
  19. estel

estel Guest

tabiki canım işin espirisi bu..

kıskanmaktan anlamaz şimdi..yerimseniben