bebeğiniz kaçıncı haftada döndü yardımmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve btlgzl tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : btlgzl
  1. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar 36+5 günlük hamişim 1ay önce doktorum eşik aşağıya inmeye başlamış demişti geçen hafta kontrolümde bebek enine duruyor dönmezse sezeryan dedi ama son hafatya kadar belli olmaz dedi bu duruş anneyi en rahatsız eden pozisyonmuş kafası sağda ayakları solda gerçekten hareket ederken her iki taraftan gerdiyor patlıcam sanıyorum:) sizin bebeğiniz kaçınçı haftada döndü benim gibi olan varmı lütfen cvp yazın....

2. 14 Nisan 2010
  3. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben şuan 33. haftamdayım.31. haftada doktora gittiğimde dönmüştü miniğm,inşallah seninkide döner,ama korkma hayırlısı olsun.

4. 14 Nisan 2010
  5. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    normal doğumdan daha çok korkuyorum sezeryan deyince ne yalan söyliyim içim brz rahatladı ama sezeryanında sonrası acı veriyr diyorlar:KK43: kolaylıkla atlatırız hepimiz inş:)

6. 15 Nisan 2010
  7. weyden

weyden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şuan 38+5 günlük hamileyim halen bebeğim dönmemiş.doktorum artık dönmesinin zor olduğunu ama imkansız olmadığını söyledi.bu yüzden sezeryanla doğum yapıcam.tıpkı senin bebişin gibi kafası sağda ayakları solda.akşamları kafasını sağ göğsümün altına sokuyor ve artık dayanılması zor ağrılar çekiyorum.inşallah senin bebişin döner de normal doğum yaparsın.

8. 15 Nisan 2010
  9. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 39 artı 1 günlükken sezeryanla doğum yaptım...
    benim bebeğim dönmedi ... başı sol kaburgamı , poposu da sağ kaburgamda ...hem ağrı yapıyordu hareket ederken hem de nefes almakta zorlanıyordum...

kan uyuşmazlığı da olduğu için dr. fazla bekletmeye gerek görmedi ve sezeryana aldı...