bebeğiniz kaçıncı haftada döndü yardımmmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve btlgzl tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : btlgzl
  1. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    36+6 günlük hamileyim geçen hafta doktorum kontrolde bebeğin enine durduğunu dönmezse sezeryan olacağını ama son güne kadar belli olmaz dedi sizin bebeğiniz kaçıncı haftada dönmüştü normal doğumdan korkuyrm gerçi sezeryanında sonrası acı veriyor diyorlar :KK43: hayırlısıyla kurtuluruz inşallh hepimiz....

2. 15 Nisan 2010
  3. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    şuan 33. haftam bitiyor,31. haftada gittiğimde dönmüştü.inşallah seninkide döner,dönmezsede endişe etme,şuan dönsede çoğu dr sezeryana yönlendiriyor zaten,işlerine öyle geliyor.

4. 16 Nisan 2010
  5. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide 34 de canim kimsenin dedigine bakma senin vucuduna bagli

6. 16 Nisan 2010
  7. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende 9 ay önce doğum yaptım 35+6 günlükken açılmam ve sancılarım vardı ve bebeğim hala dönmemişti diklemesine duruyordu hep ayaklar aşağıda başı yukarıda sezeryana alındım.... ameliyatımda sonrasıda çok rahat geçti hiçbir sıkıntı yaşamadım..... ne ağrım oldu neden dikişlerimde intihaplanma yada vs. sorunlar.... allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin....

8. 16 Nisan 2010
  9. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 33. haftama girdim yarın randevum var doktorda onu sorucam ama sanki benim döndü gibi hissedebiliniyomu acaba çok aşada hissediyorum hareketlerini hele dün az daha inse çıkıcak dedim okadar aşağıdaydı bide hıçkırırken çok aşağıdan geliyo o hıçkırık hareketleri sizdede olan varmı acaba yarını iple çekiyorum resmen ne dicek acaba

10. 16 Nisan 2010
  11. aylinfatih

aylinfatih Allahım seni korusun..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 36. haftamdayım. iki hafta ve öncesinde bebek makat gelişteydi ama bugün kontrolüm vardı normal yoluna girmiş. ben de ayaklarını yukarda hissetmeye başlamıştım zaten, dönmez sanıyordum ama dönmüş kuzucum.

12. 16 Nisan 2010
  13. aylinfatih

aylinfatih Allahım seni korusun..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşım ben önceden elimde yuvarlak bir şey hissederken (kafası) iki gün önce sivri şeyler hissetmeye başladım. hıçkırıkları ise karnımı oynatıyo. ama aşağıdan mı yukarıdan mı bilemiyorum :)))) arkadaşlar ters düz hayırlısıyla doğsun da farketmez, kurtulalım da:))))):CüvCüv:

14. 16 Nisan 2010
  15. btlgzl

btlgzl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkrler kızlar cevaplarınız için bugn 37haftaya girdik pazartesi kontrolümüz var bakalım dönmüşmü hala eninemi görücez sağlıkla kazasız belasız doğumu atlatayım bebeğimi kucağımıza alalımda artık normal sezeryan önemli değil dediğiniz gibi kişiden kişiye değişiyor bazısı sezeryanla hemen kalkıyor bazısı haftalarca çekiyor offf son haftalar çok sıkıcı davul gibi karnım gerildi artık nefes alamıyorum adeta gece uyku yok artık bran önce bebeğim olsun istiyorum..Allah sağlıkla kurtarsın bütün anne ve bebişleri

16. 17 Nisan 2010
  17. bmsimal

bmsimal Guest

32. haftada doktor dogum posızyonunda dedı

18. 17 Nisan 2010
  19. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ultrasonda gördüm bebeğimş kafası sol tarafımda ama tam rahmimin üzerinde değildi doktorr normal doğum yolunda yani olması gereken yerde dedi ama hıçkırıklarının geldiği yerde çıktı:KK70::KK70:doğru teşhis koymuşum ama bebek bu durmadan dönüyo belki o an ordaydı uyuyodu yüzüne ışık vurunca sinirlendi doktor bile güldü hatta sabah sabah rahatsız ediyoruz oğlumuzu falan dedi renklide çok ışık çıkıyo heralde renkli resimde bile çatık kaşlı çıktı