Bebeğiniz Kime Benzesin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bebeğiniz Kime Benzesin Istersiniz Neden?birde Derler Ya Hani Elinizi Yüzünüze Gezdirip Karniniza Sürerseniz Size Benzer.ayva Yerseniz Gamzeli Olur.ilk Hareket Ettiğinde Kime Bakmissaniz Ona Benzer.yada Begendiğiniz Birinin Resmine Yada Mavi Gözlü Bir Oyuncak Bebeğe Bakarsaniz Benzermiş.sizce Dogrumu Bunlar.sizinde Böyle Benzeme Ile Ilgili Yorumlariniz Fikirleriniz Varsa Yazarsaniz Cok Sevinirim.ben Bebişimin Teyzesi Gibi Mavi Gözlü.benim Gibi Sarisin .babasi Gibi Dudaklari Kirbikler Ve Göz Sekli Olmasi Dayisi Gibide Uzun Boylu Efendi,babasi Gibi Cok Caliskan Terbiyeli Olamsini Isterim.tabi önce Saglikli Olmasini

2. 20 Nisan 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sağlıklı olsunda canım orası çok öenmli değil ama dayısına benzese çok can yakar

4. 20 Nisan 2008
  5. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    allah hayırlısını nasip etsin.yumurta ve sperm birleşip bölünmeye başladığında bebeğin dna sı oluşuyor.nasıl olacağı şifreleniyor.herisi hikaye gibi geliyor bana.

6. 20 Nisan 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Evet öyle zaten şimdiden kime benzeyeceği belli ama bende.Boyu fiziği bana gözleri babasına benzesin isterim :)

8. 21 Nisan 2008
  9. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence Cok Dogru bu bılgıler :) benım kızım ılk hareketlendıgı Zaman sabahın 7 sı ıdı babasını uykudan uyandırdım cabuk uyan gozlerıne bakacam dıe :) Gercekten kızım babasının ıkızı oldu :) bu kadar benzerlık Ancak olur Sımdıkı Cocugumda ona benzesın ıstıom :)

10. 21 Nisan 2008
  11. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ha bı De Su var benım kzıım Cok Terbıyesız Sımarık bır Insan.. ( Asırı Ama Asırı ınatcııııı ) Babası Bu Cocukta ona benzeyecekse hıc dogmasın dıo bu sozune Cok uzuldum tabı bu Allahın Takdırı Sımarıksa bunu bız yapmısız Geveze ıse bızım sayemızde olmustur dıye dusunuyorum ama Esım bunu dedıyse Sızde Artık Anlayın kı Kızımın bıze neler cektırdıgını :)

12. 21 Nisan 2008
  13. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaşı gözü ağzı burnu ben olsun erkekse yakışıklılığı babasına boyu posu babasına kızsa elmacık kemikleri kirpikleri babasına benzesin :))

14. 21 Nisan 2008
  15. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kaşı gözü ağzı burnu bana benzesin ..boyu posuda babasına .. ben pigmeyimde :))1,60 boy :))

16. 21 Nisan 2008
  17. burcutemur

burcutemur Orkide Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BABASINA Benzemesini isterdim .Ama en önemlisi sağlıklı, herşeyi tam olsun...

18. 21 Nisan 2008
  19. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Vallahi gözlerinin bana benzemesini çok isterimde....Yinede Allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin o mis kokusuyla ne olursa olsun bizi kendine aşık etmeyi başarıcak :)