bebeğiniz neden kafasına vurur

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve monpetit tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : monpetit
  1. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızım son zamanlarda kendi kendine kafasına vurmaya başladı önceleri uykusu geldiğindemi demiştim ama bazen uykusu yokkende yapabiliyor bu normal mi :uhm:
    bu hafta kontrolümüz var doktora soracağım belki içinizde yaşayan vardır sizlere sorayım dedim:çok üzgünüm:

2. 16 Eylül 2008
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.873
    Ödül Puanları:
    463
    ben hemen cevap vereyim. 3-4 ay öncesine kadar bizde de aynı durum vardı. muhtemelen kızınız henüz derdini anlatamadığı için kendini ifade etmenin yolunu bulmuş :) oğlum birşey istediğinde, kızdığında yahut uykusu geldiğinde yumruk yumruk vuruyordu kafasına. şimdi kelimeleri çıkartmaya başladıkça vurma olayımızda azalarak bitti. siz sadece tepki vermeden ne istediğini anlamaya çalışın. kızlar erkeklere göre daha erken konuşuyorlar sanırım. çok geçmeden sorununuz bitecektir :)

4. 13 Eylül 2011
  5. maviyelken

maviyelken Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 4 buçuk oldu kızım. Önce gözüne parmağanı soktu ve retinasına zarar verdi. Günlerdir gözü yaşardı durdu. Antibiyotikli damla ile zor geçirdik. Şimdi ise kendini yumrukluyor. Özellikle ağzına ritmik olarak yumruk vuruyor. Kimi zaman da yüzünün her tarafına. Kendine zarar vermesinden çok endişe ediyorum...:KK43::18:

6. 10 Şubat 2015
  7. elena54

elena54 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Benim bebeğimde 7 aulık resmen kafasını
    Tokatlıyor. Ve bunu mızırdanırken yapıyor. Sıkıldığı için yapıyor sanırım