bebeğiniz parmak emiyormu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yaseemin tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : yaseemin
  1. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar birkaç gündür oğlum başparmağını emiyor hatta emerek uykuya dalıyor.öncden elini yumruk yaparak emmeye çalışıyordu çabalıyordu çabaları sonuç vermiş :1rolleyes:parmağına ulaşmış.uzmanlar normal olduğunu söylüyorlar ama yaş ilerledikçe diş ve damak yapısını bozabilirmiş:1no2: sizinde bebeğiniz yada çocuğunuz parmak emiyormu?emzik almadı oğlum öğürüyor :bbo:

2. 9 Ağustos 2008
  3. elavinya

elavinya Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :) Üye

Beğenildi:
    484
    Ödül Puanları:
    188
    Canım ben 28 yaşındayım ve halaaaaaaa parmağımı emiyorum :eek:annem gelinliklede emersin demişti emmedim ama evlendim bile.küçükken annem beni psikoloğada götürmüş üstüne düşmeyin büyüyünce unutur dedi ama öyle olmadı diş damak yapım düzgün bişey olmadıparmağın incelir diyolardı oda olmadı sadece küçükken o parmağim nasırlasmış gibiydi büyüdükçe düzeldi şuanda bilinçli yapmıyorum ama nadir tv izlerken oluyo bide uyurken bazen eşim ağzımdan çekiyormuş:)

4. 9 Ağustos 2008
  5. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm benim bebeğimde arada bir yakalayabilirse emiyor parmağını:)bende çok emerse incelir parmağı diye duymuştum ama bizimki çok ememiyor daha küçük olduğu için ilerki zamanlrda nolur bilemem tabiki...

6. 9 Ağustos 2008
  7. kardelennnn

kardelennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    YASEMİNCİM BENİM GÖRÜMCEMİN KIZI DA EMİYO...
    ŞUAN 2.5 YAŞINI GEÇTİ VE HALA EMİYO..
    NE PARMAĞI İNCELDİ NEDE BAŞKA BİŞEY...
    ORJİNAL EMZİK İŞTEcokacimcoooksırnaşık şeysırnaşık şey AMA BIRAKTIRMASI NASI OLACAK BİLİNMEZ....

8. 9 Ağustos 2008
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide emiyor dediğin gibide öğürüyo baen çok komik oluyor işaret parmağını sokuyo taa boğazına kadar şap şup
    şu an normal diye biliyom ama devam edecekmi onu takip edelim

10. 9 Ağustos 2008
  11. guyuve

guyuve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde 2.5 aylik bir oglum var bu siralar elini yumruk yapiyor diger eliylede desteklemeye calisiyor. yakalarsa cop cop emmeye basliyor.yalanci emzikte emiyor ama bebeklerin dogasinda var sanirim.gerci bende kucukken dilimi emiyordum.28 yasindayim bazen gene emdigimi farkediyorum.

12. 9 Ağustos 2008
  13. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim miniğimde emiyor işaret parmağını fazla soktuğunda kusabiliyor ama genellikle yumruk şeklinde cuk cuk cuk emiyor çekmeye çalıştığımızda ne kadar kuvvetli olduğunu anlıyoruz...

14. 9 Ağustos 2008
  15. dilekom

dilekom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne emmesi canım şapur şapur yiyor benimkide senin gb emzikten öğürdü ki bütün markaları denediğim halde ama elini aldımı ağzına yetiyor ona hele bide yanlışlıkla eli ağzından çıktımı nasıl kızıyor muhakkak bıraktırmamız lazım ama nasıllllllllll

16. 9 Ağustos 2008
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy temizlikten yeni oturdum net başına hiç gülcek halim yoktuuu :roflol::roflol::roflol:
    28 yaşında birinin parmağını emerken uyuyakalması görüntüsü acaip komik geldi bana yawww
    bu arada yasemincim aynen anlattıgın gibi bizimkisi de önce ellerini yumruk yapıp ağzına sokuyordu ama son 2-3 gündür başparmagını emiyor ve uyuyakalıyor
    diğer dört parmak da gözünğn içine girecek neredeyse

18. 9 Ağustos 2008
  19. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum da emiyor elini yumruk şeklinde.hatta kolunu bile emiyor.bazende kucağında olduğu kişinin omzunu emiyor.yani ne denk gelirse emmeye çalışıyor.