Bebeğiniz uykuya dalmadan önce defalarca uyuyup uyanıyor mu?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve inciragaci tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

5 Kasım 2010
    Konu Sahibi : inciragaci
  1. inciragaci

inciragaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    2 aylık bebeğim gece uykuya dalmadan önce defalarca uyuyup uyanıyor. Uyutup yerine koyuyorum, 2 dakika sonra uyanıyor, tekrar uyutuyorum. Ve bunu her gece 4-5 kez tekrarlıyoruz. Merak ediyorum, sorun bizim kızda mı, yoksa başka bebekler de bunu yapıyor mu?

2. 6 Kasım 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım biran guldum alınma sakın benım prenses 3 aylık bızım kısı sabaha kadar öyle yapıyo he tıbbende nedenlerı vardı tabı bunlardan bırıde ıkı göğsunude 20 ser dakıka emzır kı tam doysun kı sen bılırsın anlarsın tanı onun dısında bır coğu böyle canım

4. 6 Kasım 2010
  5. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim bebeğimde aynen böyle dalana kadar 2 saat geçmiş oluyor

6. 6 Kasım 2010
  7. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    benım oğlumda olee

8. 6 Kasım 2010
  9. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Beni oğlumda öyle..her akşam uyuduğu saate kadar ne kadar uyusa da yerine yatınca hemen kalkıyo..Yazıyı okuduğumda bir an bu konuyu ben açmışım gibi hissettim :) ..

10. 7 Kasım 2010
  11. ESRA1986

ESRA1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benim kızımda 2 aylık oldu,uyutup yatırıyorum gözlerini biranda açıyor. ve uyuması zor oluyor aceba burnumu tıkalı diyorum kendimce.sürekli böyle oluyor geceden başlıyor sabaha kadar sürüyor çıldırmış durumdayım..yardım ediiiiinnnnn....

12. 8 Kasım 2010
  13. acer28

acer28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ikiz kizlarim var ve 6. ayindan sonra uyku duzenleri bozuldu 2 aydir gece gunduz kesintisin 4 saat uyumadilar gunduz uyuyorlar yine ama gece yarim saate bir bazen sirayla bazen ikisi birden uyaniyorlar yanima alip emdiriyorum yanimda uyuyorlar ama yataga koyunca 1 saati gecmiyor uyaniyorlar kafayi yemek uzereyim1 haftadir surekli gozum segiriyor berbat bisey internetten baktim uykusuzluk ve yorgunluktan olurmus vucudum iflas etti.dayanamiyorum artik :84:

14. 8 Kasım 2010
  15. ahzeynep

ahzeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba,ben aranıza yeni katıldım,bu başlığı görünce yalnız olmadığımı anladım.geceleri defalarca uyanıyor,karnı tok,ama sürekli uyanıyor,oda sıcaklığı iyi,elbisleri rahat...Sorunu bulamadık,arkadşların bebeklerinin gecede bir kez uyandığını duyuyorum,şaşıorıyorum.yatmadan önce pirinç unu veriyorum,yine aynı,yine aynı...Çok yorgunum kısaca

16. 8 Kasım 2010
  17. inciragaci

inciragaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benim kızım iyice daldıktan sonra birkaç saat uyuyabiliyor ama o uykuya geçmeden önce 4-5kez uyuyup uyanıyor. Yalnız dün akşam bezi sızdırdığı için üstü başı kaka olmuştu. Ben de banyo yaptırıp masaj yağı sürdüm. İlk defa bir kerede uyudu. Sadece bir kez emmek için uyandı geri uyudu. Tabi gecenin ilerleyen saatlerinde emmek için uyanıyor, bu ilk uykusu.Yani banyo yapmak çok rahatlattı, ama tabi bunu her gece yapamam, kış geliyor

18. 8 Kasım 2010
  19. ESRA1986

ESRA1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bugün eczaneye gittim kızımın burnu hafiften tıkanıktı damla verdi deniz suyu..geceleride gündüzleride uyumuyordu..gelir gelmez damlattım şimdi mışıl mışıl uyuyor. buarada kızım 2 aylık.dün gece tam 12 saat uyudu artık dedimki birşeymi oldu.gidip gelip nefes alışlarını dinledim ..çok iyi geldi..denemenizi tafsiye ederim..