bebeğinize bakarken sıze yardımcı olan bırı varmı?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve xoxzlem_33 tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem_33
  1. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım annem en buyuk yardımcım..bazı gunler işler oyle bırıko kı ve annem olmasa napardım bılmıyorum.yada cok uykusuz ve yorgun oldugumda biraz uyumaya fırsat bulabılıyorum onun sayesınde.bebiş olunca annelerın degeri daha cok artıo bence.a.s. sızler nasıl yetışıosunuz?

2. 1 Kasım 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cok sanslısın valla benım annem uzakta kayınvalıdemde bız yalnızız burada zor oluyor dınlenmeye cok fırsat olmuyor kızımda bu ara hıc uyumuyor ne yapacagım bılmem dısler cıkmaya baslayalı duzenı tamamen bozuldu ev ısıne gelınce eskısı gıbı yapamıyorum acıkcası

4. 1 Kasım 2008
  5. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet hakkatten şanslısın bende tekim hatta bi komşum arkadaşım bile yok yani eşim dışında artık karı kocadan çok arkadaş oldu bana
    oğlum 3.5 aylık ayda 1 gidiyorum memlekete
    akşama kadar ev işi yemek falan koşturuyorum zor valla neyseki azda olsa alıştım
    oğlum gündüz pek uyumaz oyüzdende biraz zorlanıyorumm

6. 1 Kasım 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk günden beri kendim bakıyorum oğluma... iznim bitince de yan komşum bakcak.ilk 10 gün annem ve kayınvalidem gelmişti ama ev işlerine yardımcı olabildiler.saolsunlar.sonrasında hep benn vvve eşim.

Son düzenleme: 1 Kasım 2008
  8. 1 Kasım 2008
  9. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben hastaneden çıktığımdan beri yanlızım. sezeryan olmama ve deli gibi ağrı çekmeme rağmen rağmen altını bile hep ben değiştirdim beşiğinden aldım emzirdim hemde eşimi hiçbir gece uyandırmadan.
    eşimin ve benim tüm ailemiz burada olmasına rağmen yanlızım. annem yaşlı anneanneme bakıyor. hayır yok ondan gelmiyor gelemiyor.
    k.validem uzak oturuyoruz gerçi bu bahane değil ama gelmiyor baştada gelmedi bende gitmiyorum. 7 ayda 7 kere görmediler. çok ilginç değil mi.birde ilk torun olacak bizimki.

çalışmaya devam etmedim işimi bıraktım. çünkü bakıcıya bırakacaktım ve hiçbiri gelip de ya bu kadın ne yapıyor çocuğa nasıl bakıyor diye kapıyı çalmayacaklardı.

herkese kırgınım ben. oğlum büyüyünce a.annecilik b.annecilik halacılık amcacılık dayıcılık ve bilimum akrabalar ....cılık oynamak isteyecekler o zamanda avuçlarını yalayacaklar.
    eşimden başka kimseden hayır yok bana. allah onu yanımdan eksik etmesin.

10. 1 Kasım 2008
  11. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende izinde olduğum için şimdilik kendim bakıyorum ama sağ olsun kayınvalidem kurtarıcı gibi misafirim geleceği zaman yada işim varsa dışarı çıkmam gerekiyorsa hemen çağırıyorum geliyor bebeğimin yanında duruyor bakıyor bende işlerimi hallediyorum .zaten işe başlayınca kayınvalidem bakacak ..şimdiden alışsınlar birbirlerine:)

12. 1 Kasım 2008
  13. xoxzlem_33

xoxzlem_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne dıycemı bılemıorum ben:KK43: keske bı yakınınız olsaydı insan daha cabuk toparlanıo.ama napalm bebişler için herseye katlanır insan

14. 1 Kasım 2008
  15. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim de annem çok yakın bana.o çok yardımcı oldu ilk zamanlar.10gün yanımda kaldı doğumdan sonra.10gün de kayınvalidem kaldı (o daha çok misafir gibiydi ama neyse yine de yardımları oldu).şimdi bi ihtiyacım olduğunda dışarı çıkacaksam anneme bırakıyorum oğlumu.o olmasa napardım bilmiyorum.Canım annem seni çookk seviyorum:)

16. 1 Kasım 2008
  17. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

benimde annem bakıyor bebeğime ilk zamanlar kız kardeşim kaldı yanımda 15 gün sonra annem geldi nerdeyse hergün şimdi iznim bitti çalışmaya başladım ve artık hep annem bakıyor.benden ii baktığıda kesin.iyki varsın canım annem

18. 1 Kasım 2008
  19. ttthxuxlya

ttthxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende doğum yaptım eve geldim 1 saat bile yatamadım...annem gelemedi dedem hastaydı ona bakıyor..2kız kardeşim var onlarda çalışıyorlar gelemediler...kaynanam zaten gelmez..iyiki normal doğum yaptımda hemen ayağa kalkabildim yani...eşim yardım etti sadece yani çok zor oldu bana ..ama kırgınım herkese...