Bebeğinize Kullandığınız Bakım Ürünleri Neler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Sezen tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Sezen
  1. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar 5. aylık hamileyim:CüvCüv: ve artık bebeğime alışveriş yapmaya başladım.
    Henüz bakım ürünlerini almadım bu konuda bi araştırma yapmak istedim :1rolleyes:

bebeğinize kullandığınız ve memnun kaldığınız yada kalmadığınız ürünleri yazarmısınız

ablam uzuncabir süre yurtdışından gelen penaten marka ürünleri kullandı ayrıca penatenin üzerinde johnson's baby yazıyor yani aynı firma tarafından üretiliyor

johnson's baby kullanmayı düşünüyorum sizlerde fikirlerinizi tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim a.s.

umarım yasak değildirfisfisfis

2. 18 Nisan 2009
  3. eFFeKaaN

eFFeKaaN gamzeli.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım..
    bakım ürünleri bebeklerin ciltlerine göre deişiklik gösterebilir..kimine çok iyi gelen kimine alerji yapabilir..bazı şeyleri deneme yanılma yöntemiyle öğreniceksin çoğumuz gibi..
    kullandığım birkaç ürün için yorum yapabilirim..bahsettiğin markanın pişik kremini kullandım beğenmedim..aynı zamanda ıslak mendilinide beğenmedim..ama bebe yağını kullanıorum we memnunum..
    isim vermek yasakmı bende bilmiorum ama yardımcı olmak adına kullanmakta sakınca yok sanırım..
    ben nivea'nın pişik kremini we vücut şampuanını kullanıorum gayette memnunum..
    çok araştırdım.. bebeğim için en iyisini isterim her anne gibi..umarım yardımcı olabilmişimdir...
    bebeğinle sağlıklı uzun ömürlere....

4. 18 Nisan 2009
  5. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ablamda 2 yıl kullandı bahsettiğim makayı tüm ürünleriyle beraber hayette memnundu ıslak mendilini kullanmadı ama dalin kullandı haladaha daline devam ediyo daha sonra oğlumuzn jildi alerjik oldu ablamda nivea'ya başladı diğer ürünün pişik kremini kullanıyo çantasında taşımak için niveanın aldı ondanda memnun banada istersen bendeki penaten şampuanları yağları sana verebilirim dedi bende kararsız kaldım sanırım onları kullanıp denemeyi düşünüyorum.

niveanın pişik kremini kokladım aynı el kremi gibi kokuyo şampuanı ve bebeyağıda öylemi kokuyo yoksa daha hoş bir kokusu varmı

6. 18 Nisan 2009
  7. eFFeKaaN

eFFeKaaN gamzeli.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bebeyağını johnson's baby kullanıorum.. nivea'nınki nasıl kokuyo hiçbi fikrim yok canım..şampuanı güzel kokuyo benim hoşuma gidio..sen yine deneyerek anlıcaksın hangisinin iyi olduğunu..dediğim gibi her bebeğin cildi farklıdır...

8. 21 Nisan 2009
  9. avukat

avukat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım ben henüz doğum yapmadım ama sebamed ürünlerini aldım. Islak mendil olarak da unibaby ve fresh n soft yenidoğan ve dalin aldım.

10. 22 Nisan 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim herşey sebamed ve doktorumuz da bu markayı tavsiye ediyor oğlumun cildi hassas diye. poposunu da her bez değişiminde yıkamamızı tavsiye etti ama benim cesaretim yok. ilk başlarda uni baby aldık, sonra huggies sonra evy baby. hepsinden memnun kaldım. şimdi de baby star kremli aldık bakalım onu daha açmadım.

12. 22 Nisan 2009
  13. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    böyle bir başlık vardı canım oraya bakarsan daha iyi olur
    ama ben sana ıslak mendil için unibaby yenidoğan sonrasında chicco olabilir
    nemlendirici olarak mustela
    diğer bakım ürünlerinde de chiccoyu önerebilirim. ben ne niveadan ne de johnson's baby tavsiye ederim ikisinide beğenmedim ben

14. 22 Nisan 2009
  15. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızım 1 yaşını geçti ama ıslak mendil hala uni yenidoğan kullanıyorum
    o varken parfümlü alkollü ürünler kullanmak istemiyorum, genital bölgeye sürüyoruz neticede
    şappuan nivea çok memnunuz
    pişik kremini sevmedim, zor sürülüyor
    bepanten kullanıyorum, onu da arada bir sürüyorum, hiç pişik olmadı

16. 23 Nisan 2009
  17. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bizde ıslak mendilde unibaby yenidoğan kullanıyoruz,hatta uzun bir zaman ılık su ve pamuk ile temizledim poposunu,hastanede o şekilde tembihlemişlerdi.şampuanda sebamed kullanıyoruz,bir ara dalinde kullandık..o da iyi.vücut nemlendiricisi olarak ilk dönem sebamed almıştık,sonra johnson kullandık..pişik kreminde de desitin kullanıyorum,doğduğundan beri..sabunda almıştım sebamedin ama hiç kullanmadım..

18. 24 Nisan 2009
  19. jasper

jasper Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar johnson ürünlerinde kanserojen madde bulunmuş, googleden aratırsan birçok şey bulabilirsiniz.çinden johnson ürünleri marketten kaldırılmış.
    bilginiz olsun lütfen