Bebeğinizi En Çok Oyalayan En Sevdiği Oyuncak?Bir Tavsiyeniz Var mı?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve estel tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : estel
  1. estel

estel Guest

selam arkadaşlar..

benim oğlum genelde oyuncak dışındaki herşeyle oynamayı seviyor..

çekmeceler..tencerelerr..en sevdiği şeyde çok ilginç ama cetvel..

bunlarla oynaması tabi hiç güvenli gelmiyo bana..

oyuncak tavsiyeleriniz neler nelerle daha çok oyalanıyo sizinkiler..

2. 29 Temmuz 2009
  3. LELAL

LELAL fınfık kurdum büyüyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    estelcim bu dönemde bebeklerin en çok ilgisini çeken vurduklarında ses çıkaran her türlü meteryal.
    emin ol ki önüne bir yığın oyuncak ve bir tencere ve bir kaşık koysan o onca oyuncağın dışında tencere ve kaşığa yönelecektir :)) o yüzden bu zamanda derler ki oyuncaklara çok para harcamanıza gerek yok normal standart evdeki materyeller onun ihtiyacını görecektir.
    bizde bunu dışında fisher price ın eğitici köpeği var bizim ayrılmaz parçamız gibi oldu resmen şimdiden oyuncağın canını çıkartıyor :) şimdi yine eğitici oyuncaklardan almayı düşünüyorum kurabiye kavanozu halkalar gibi ama biraz daha zamanla :)

4. 29 Temmuz 2009
  5. ICIR

ICIR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    bızımkıde kaşık catal kumanda cep telefonu su şişesi damacana gardopların kulplarını kaydirigubbakcemile3 sevıyor
    bıde tuplu kremler oluyorya onu cok sevıyor

6. 29 Temmuz 2009
  7. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kepçe kevgir, süzgeç, bütün mutfak malzemeleri, bir de her çeşit kitap, karton, kağıt...

8. 29 Temmuz 2009
  9. estel

estel Guest

sizde bizdensizniz yani :)

lelalcim bende o köpeğe bakıyım bi bu akşam oyuncak alışverişine çıkıcaktık artık sevdiği bi oyuncağı olsun istiyorum ama hiiç ilgisini çekmiyıo..

inşallah eğitici köpeği sever..

10. 29 Temmuz 2009
  11. estel

estel Guest

birde ilk arabamı almayı düşünüyoruz ama erken mi acaba..

12. 29 Temmuz 2009
  13. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aynen benim oğlumda oyuncakları dışında bütn gereksiz materyalleri seviyor epsini önce bir yalıyor sonra birbirine vurmaya sallamaya falan başlıyor
    büyük bir topu var yürütece biniyor top koşturuyor onu çok sevior kaydirigubbakcemile3
    bulaşık makinasına bayılıyor plastik tabak bardak falan veriorum artık mutfakta onlarla oynuyor herşeyi kendi yapmak istiyor
    kumanda ve cep telefonu hayranlığımız bizimde var biz istemesekte onlar buluyorlar bir şekilde
    bir sürü oyuncağı var hepsini çok seviyor ama hiç biriyle birkaç dakikadan fazla oynamıyor birini bırakıp diğerine geçiyor
    hatta ben bir ara dikkat eksikliğimi var acaba diye düşündüm doktor bunu anlamamız için çok erken dedi bu zamanda hepsi yapar dedi

14. 29 Temmuz 2009
  15. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende almayı dusunuyorum ama korkuyorum da
    cunku ellerınden destek alarak ayakta durdugu ıcın tum yukunu kollarına verıyor
    ılk arabam da tekerleklık oldugundan yuku kolları vasıtasıyla tuttugu yere verınce hızlı hareket edıp kendıne zarar vermesınden korkuyorum
    esım dengesını bıraz daha sagladıgında alalım dıyor onun ıcın beklıyorum

16. 29 Temmuz 2009
  17. estel

estel Guest

bende aynı endişeden dolayı almayı erteliyorum..

aslında çok sever gibi geliyo ama..

18. 29 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

denizde sizinkilerin dışında kablo seviyor, nerede kablo görse heyecanla koşuyor resmen, bizde minik bir usb kablo verdik onunla oynuyor, ha şampuan şişeside vazgeçilmezlerimiz arasında,

oyuncak olarak en çok ilgilendiği şey disneyin kuklalı kitabı , kitapta tiger kuklası var şimdiden canını çıkardı tigerin