Bebeğinizi kaç kat giydiriyorsunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve hiliba tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hiliba
  1. hiliba

hiliba Guest

selam.kızlar merak ettim.
    sizler günlük kaç kat giydiriyorsunuz.ben uzun kollu body atlet kilotlu corap üzerinede corap.ve tulum giydiriyorum.ve şapka giydirmiyorum.şapka giydirende var mı.odamız hep 21-22-23 derece.sizler nasıl giydiriyorsunuz

2. 24 Aralık 2009
  3. papatyalim

papatyalim uğur böceğim kollarımda Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben zibin yani body giydiriyorum genelde kisa kollu oluyor onun uzerine ince penye buluz ve pantalon sonra corap en sonda tulum giydiriyorum fazla kalin olmamak sarti ile...eger tulum kalin veya sicak tutan cinsten ise icine sadece body giydiriyorum...benim bildigim eger biz 1 kat giyiyorsak onlar 2 kat giymesi lazim ona gore ayarliyorum.

4. 24 Aralık 2009
  5. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben

bir uzun kollu body
    bir ayakli alt
    bir corap
    üstünüde bir ayakli tulum yada üst ve pantolon

sapka hic sevmez kızım, banyodan sonra bile sapka giydiremiyorum sinir oluyor cok

6. 24 Aralık 2009
  7. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    2 kat giydiriyorum ben body dahil. üzerine de penye yelek. ayağı daha sağlam çorap, ayaklı pijama , patik.. evim gündüz 21-22, akşam 23-24 derece genellikle. banyo yaptıdığım geceler şapka takıyorum sadece. geçen gece takmadık örneğin, şimdi genzi dolu kuzumun :gitme:

ben sıcağı seviyorum, kızımı da öyle alıştırdım sanırım..

8. 24 Aralık 2009
  9. serzan

serzan saracan Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayaklar hareketlenince ben de külotlu çorap giydirmeye başladım .onun üstünde de giydiği kıyafet oluyor üste ise badisi ince bir penye onun üstüne giydiği kıyafet penye yelek oluyor.şapkaya biz de alışamadık

10. 26 Aralık 2009
  11. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bnde 2 kat gıydırıyorum . erkek cocukları sıcağa gelemıyo hakkatende. sapka eldıven sevmıyor bnm oğlum da.. napcaz bılmıyorum :)

12. 26 Aralık 2009
  13. saime77

saime77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ev genelde 26 derece.. bir çıtçıtlı body, altına ayaklı pijama üstüne tulum ya da üst kıyafeti altına da tulum giydirmemişsem 2. pijama, pijamaların kalınlıklarına göre de çorap giydiriyorum. oda sıcak olduğu için ben çok giydirmiyorum.. oda derecesi 24 ten aşağı olursa ben üşüyorum.

14. 27 Aralık 2009
  15. haziran66

haziran66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım bir badi bir tulumla terliyo ev de ortalam 26 derece :uhm:sizin giydirdiklerinizi görünce şaşırdım şimdi

16. 27 Aralık 2009
  17. fdneng

fdneng Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende oğluma kısa kollu çıtçıtlı badi üstüne de pijama takımı tek kat bazen de uykudan uyanınca yelek tek kat çorap buna rağmen terliyo gerçi evimizde çok sıcak yazlık tshirtlerle dolaşıyoruz

18. 27 Aralık 2009
  19. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ayy ben doraya sadece bir çıtçıtlı bady bir külotlu çorap üstünede tulum giydiriyorum kimi zaman onlarla bile terliyorr kıslarr çok giydirmiyormusunuz çocukları yaa :uhm: