bebeğinizi kanguruya koyuyormusunuz

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve sgselçuk tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : sgselçuk
  1. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebeklerinizi kanguruya koymaya başladınızmı.dışarı çıkarken arabayla uğraşmak istemiyorum.kanguru kolayıma geliyo ama erkenmi diye düşünüyorum.bi zararı olurmu acaba.bu konuda bilginiz varmı yada kullanmaya başladınızmı

2. 7 Ekim 2008
  3. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    İki aydan sonra kullanıldığını duymuştum canım daha doğrusu başını tutmaya başlayınca kullanılırmış benimde var bekliyorum üçüncü aya girince deniycem bakalım ......

4. 7 Ekim 2008
  5. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben kullanıyorum canım kafasını göğsüme yaslıyor öyle daha rahat oluyor hemde soğuk havalarda sıcacık kalıyor ama bende de tek sorun ayakları onlar dışarda kalıyor üzerine battaniye sarıyorum gene ama bide otururken ayakları sıkışçak gibi geliyor ama uzun çıktığımda takıyorum

6. 7 Ekim 2008
  7. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kullanıyorum. doğumdan sonra kulanılan modelden almıştık, kafasını destekliyor, ama gerek kalmıyor ona, gamzeki'nin dediği gibi, benim ece de kafasını göğsüme yaslıyor, çok şirin oluyor.
    Ben bazen evde de kullanıyorum, bazen çok huysuz olduğunda, kollarım yorulduğunda koyuveriyorum, hem ortalıyı toparlıyorum-iki elim boş kalıyor çünkü, hem o rahat ediyor hem de ben hihoyyyt

8. 7 Ekim 2008
  9. sgselçuk

sgselçuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bugün evde denedim rahat ettiğine inanıyorum ama bizim ufaklık göğsüme yaslanıp meme aradı hemen.memenin orda olduğu biliyo sanki.ayakları üşür diye düşünüyorum ama onun içinde dışarıda giynilen kalın tulumlardan alıcam
    sağolun kızlar

10. 7 Ekim 2008
  11. lilithu

lilithu küçük Prensim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben daha almadım alacağım, hangisini alayım? ne önerirsiniz kullanan anneler?

12. 8 Ekim 2008
  13. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende daha dün aldım .walla bu kanguru ne rahatlıkmıs.benim kızım 2 aylık ve kanguruyu çok sevdi hiçte içinde rahatsız gözükmüyordu. bir bebek tv kanalında 1 aydan sonra kullanabiir diyordu uzmanlar söylüyordu yabancı bir kanal.
    Benimki Espirit marka baş ve boyun desteki kaliteli bir kanguru çift taraflıda kullanılıyor.çok fazlada pahalı değil 65 ytl.daha pahalısı ve daha ucuzlarıda var tabi.
    ama ucuzlarından denedim ama bebek oldukça rahatsız duruyordu içinde destekli falan değildi dandikti yani seçim sizin tabi..ama benimki emniyetli ve bebek içinde rahat birşey tavsiye ederim

14. 8 Ekim 2008
  15. ...DiLeK...

...DiLeK... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  16. 8 Ekim 2008
  17. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Kızlar aranızda chicconun kını kullanan var mı memnun mu ? :uhm:
    bırde en erken ne zaman kullanılabılır acaba ? bız esımle dısarı cıkarken arabada oto koltugunu kullanıyoruz ama alısverıs merkezı gıbı yerlerde oto koltugu ıle olmaz kanguruyu takıp rahatca dolasmak ıstıyorum..
    ama bız daha 2 haftalıgız :ecrin_bebek: acaba cok erken mı olur ne dersınız ? en erken ne zaman baslanabılır acep ?.. fisfisfis

18. 8 Ekim 2008
  19. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    briçok uzman 2 aylıkken başalanacağını söylüyorlar
    ama ben 4 aylıtan itibaren kullandım