Bebeğinizi nasıl uyutuyorsunuz?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ZeyHan tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ZeyHan
  1. ZeyHan

ZeyHan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar ben oğlumun yanına yatıyorum bazen beni emerek bazende emzik emerken uyuyo bende onun elleriyle oynuyorum, saçını okşuyorum öyle daha çabuk uyuyo. Ancak bazı büyüklerim sana alışır ve hep seninle yatmak ister diyo Hatta bi abla kızı 6 yaşında ''ben bu doğalı eşimle yatamıyorum hep beni arıyo sen öyle alıştırma'' dedi. Şu an 7 aylık 1 yaşında odasını ayırmayı düşünüyoduk ama babamız ağustosta askere gidiyo. Artık eşim gelen kadar oğlumla yatacaz. ınşallah bana alışıp sürekli yatarken beni aramaz:KK43:

2. 17 Temmuz 2009
  3. ANTALYALIM

ANTALYALIM *EREN* (Annesinin Paşası) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benimki 4,5 aylık ben emziriyorum uykusu geldiğinde beşiğine bırakıyorum dönencesinide açıyorum ona bakıyo elleriyle falan oynuyo ölee uyuyo bebişimopuyorumnanaktan
    bu arada arkadaşım bencede çocuk nasıl alışırsa ölee gidiyo.

4. 18 Temmuz 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 4,5 aylık oğlumu emzirerek uyutuyorum ve yatağına yatırıyorum. birlikte yatmak güzel olsa da dezavantajlı. gördüğüm kadarıyla bebek kadar anne de alışıyor bebekle uyumaya.ve ayrılmak güçleşiyor. sanırım bazı anneler bebeği bahane ediyorlar halbuki kendileri de alışıyor bebeğiyle uyumaya. zamanla eşler yataktan kovuluyor ya da adamcağızlar yatağa sığmadıkları için rahat uyumak istiyorlar ve başka yatağa gidip yatıyorlar. bu da eşler arasında zamanla soğukluğa sebep oluyor. eşiniz geldiğinde bebek sizden ayrılmak istemeyecek kadar büyüyecek sanırım. zorlanabilirsiniz. isterseniz uyuyunca yatağına yatırın.

6. 20 Temmuz 2009
  7. EgeliFatosh

EgeliFatosh oğluma kardeş geliyor.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benim oglum daha bir aylik ama sallanarak uyumaya alisti, sonra birakir mi bu aliskanligi bilemiyorum, gaz sancisi cok oldugu icin baska turlu uyutamiyoruz

8. 21 Temmuz 2009
  9. loya

loya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de uykusu gelince yatağına koyuyorum dönencesini açıyorum başında bekliyorum 10 dakikaya uyuyor allaha şükür.bir de 4 aylıkken odasını ayırdım ben.çünkü odalarımız zaten çokk yakın birbirine kapıları bitişik