bebeğinizi nasıl uyutuyorsunuz

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve zolgacar tarafından 4 Ekim 2009 başlatılmıştır.

4 Ekim 2009
    Konu Sahibi : zolgacar
  1. zolgacar

zolgacar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bebegınızı nasıl uyutuyorsunuz..3.aylık oğlum ve ıkı aydır ana kucagında sallayarak uyutuyorum ama bır haftadır kucakta pişpişlenmek ıstıyor ,annem bu hafta onu kucagında uyuttu acaba alışkanlık mı yaptı hemen...bana ayakta sallamak harıc uyku teknıklerınızı yazarmısınız a.s.

2. 4 Ekim 2009
  3. zolgacar

zolgacar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    birde bebişlerinizi gun içinde nasıl oyalıyorsunuz ..benım oğlum kucakta gzmek ıstıyor yatırınca aglıyor..bende yoruluyorum sattlerce kucagımda...kendı kendıne yatagında oynama alışkanlıgını nasıl kazandırabılırım..herkesın bebeği benımkı gıbı degıldır dıye düşünüyorum..bir yerlerde yanlış yapıyor olabılır mıyım...Tecrubelı anneler bana yol gösterebılır mısınız

4. 4 Ekim 2009
  5. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim kızımda 4 aylık ayagımda sallayarak uyutuyorum beşigine alıyorum
    oyalamaya gelince oyuncakla oynamayı ögrenene kadar kucaktalar mecbur benim kızımda aynı gezmek istiyo kucakta
    bazen na kucagına oturtup konuşuyorum onla hep benle ilgilensin istiyo
    bazen beşigine koyup müzikli dönencesini açıyorum en fazla 10 dk sıkılıyor ondanda
    senn yanlış yaptıgın bişey yok canım böyle büyüyor hepsi

6. 4 Ekim 2009
  7. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benden tavsiye salıncak alın ben çok çektim çarşafata salla ayakta salla şimdi salıncak baya bi işimi görüyo

8. 4 Ekim 2009
  9. zolgacar

zolgacar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    canım nasıl salıncak? nerden aldın..Nedense hep içimde bır suphe oluyordu acaba benmı yanlış yapıyorum dıye..ama sızınle paylaşıp aynı seylerı sızlerınde yasadıgını gorunce içim rahatlıyor..o zaman bır sure daha devam gezdırmeye demekkı...bebişimi yatırdıgım an baslıyor aglamaya sımarık sımarıkkk hep onunla ılgıleneyımm konusayım ıstıyor ,yanında hep bırısı olsun ıstıyor

semramiss bunu beğendi.
  10. 4 Ekim 2009
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım bu konuda bende çok muzdariptim bizim oğlan sürekli kucağımdaydı düşün onla beraber yemek yapıyodum iş güç o kadar zor oluyoduki bence salıncak almalısın kemerli oluyolar gayet kullanışlı ben aldım rahat ettim sallansın dursun eğer durumun iyiyse onlada uğraşma derim uzaktan kumandalı hem salıncak hem mama sandelyesi olan salıncaklar var harika bir ürün onuda tavsiye ederim ama maalesef çoğu bebek böle kızımıda müzikle uyutmaya alıştırmıştım belki gülüceksin ama ibrahim tatlıses çaldığında anında uyuyoo bi dene bakalım müzikle uyutmayı kolay gelsin canımkaydirigubbakcemile5

12. 5 Ekim 2009
  13. Serzenish

Serzenish Ömrümün GülenYüzü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim 4,5 aylık oğlum anakucağında sallayarak uyutuyorum sonra beşiğine alıyorum ama beşiğine alıştırmak çok zor oldu ilk aylarda beşiğe yatırır yatırmaz uyanıyordu o minicik haliyle nasıl anlıyordu bilmem o zamanlar kucakta sallamak zorundaydım sonra o hangi odada uyuyorsa bende orada uyumak zorundaydım..

14. 5 Ekim 2009
  15. zolgacar

zolgacar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu memnun oldugunuz salıncakların markası ne ? chıcco da var anakucagı seklınde yatarak sallıyor kendı kendını 280 tl bahsettıklerınız bunlar mı ?

16. 5 Ekim 2009
  17. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu konuda çok şanslıyım arkadaşlar,
    canım oğlum 4 ayına kadar bizim oda da sepette yattı 4. aydan sonra kendi odasına geçirdim
    uykuyada emzirirken kendiliğinden dalıp 2 saat falan uyurdu bu emmeyi bırakana kadar böyle devem etti bir senedirde hadi oğlum yatağına yat uyku vakti diyorum yatıyor, bazende oyurduğu yerde uyuya kalıyor

semramiss bunu beğendi.
  18. 13 Ekim 2009
  19. CaNeM

CaNeM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda telefondan müzik dinlemeden uyumuyor alıor telefonu kucağına ayağımda sallayınca uyuyor