Bebeğinizin cinsiyetini siz belileyin?????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve iLoNx tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : iLoNx
  1. iLoNx

iLoNx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar...
    bugün internette dolaşırken bitkiselkozmetik.net diye bir web sitesine girdim ve o sitede BEBEĞİNİZİN CİNSİYETİNİ SİZ BELİRLEYİN diye bir reklam vardı onu tıkladım bir test cihazını anlatıyordu, bu test cihazıyla tükürük testi yapılıyor çıkan sonuç eğer istediğiniz cinsiyeti gösteren bir sonuç ise o gün ilişkiye girmeniz halinde çocuğunuz istediğiniz cinsiyette doğuyormuş.
    Yani kız isteyen bir aile test sonucunda o gün kız çocuğuna ait şekli görüyorsa ilişkiye girdiğinde bayan kız çocuğuna hamile kalıyor.
    oldukça ilginç gelen bu ürünü sizlerle paylaşmak istedim ve eğer doğruysa bende cihazdan almayı düşünüyorum... arkadaşlar bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum.
    şimdiden herkese teşekkürler. :teytey:

2. 28 Şubat 2010
  3. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    tövbe haşa ne biçim bir aletmişki bu bence çok güvenmeyin böyle aletlere ve paranızı kaptırmayın benim yumurtlama günüm bile değil kalşdı ki kız mı oğlanmı diye bakayım rabbim kısmetimize neyi yazmışsa o kızsa kız oğlansa oğlan yeterki hayırlı evlat olsun

4. 28 Şubat 2010
  5. eren sezen

eren sezen ♥eren&kayra♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cinsiyet erkeğin spermindeki x y kromozonlarıyla alakadar erkeğin sipermindeki hangi kromozon gelicek o test nerden bilicek para tuzağı bunlara inanmayınn benim arkadaşım kadın doğum uzmanı ayriyetten tüp bebektede başarılı bi doktorr ben bizzat sordum imkansızz böyle bişey diyoo bırakın allah ne veriyosa odur hakkımızda hayırlısı