bebeginizin göbek bagini ne yaptiniz anneler

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve mondschein2 tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mondschein2
  1. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm anneler

bebeginizin göbekbagini ne yaptiniz,,,

ben kiziminkini saklamistim ama ev tasirken nereye koydugumu hatirlamiyorumm,yani bulamiyorumm,,,ins bulurumm,sizce sorun olmaz degilmi bulmazsamm...

sevgilerle guzel annelerrrrrrrrrrr

2. 28 Ocak 2008
  3. profiterol

profiterol Guest

ay canım dert ettiğin şey bu olsun :icecream: benim oğlanınkinide büyüklerim okula atmışlar çok okuyup büyük adam olsun diye ay sadece adam olsa yeter bana :roflol: büyüğü küçüğüne bakmıyorum şaka bi yana bu amaçla soruyorsan ben inanmıyorum bu işe çok saçma bence göbek bağlarına kaldıysak yanmışız kafamçokkarıştı

4. 28 Ocak 2008
  5. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım niye sorun olsun ki benim kızımın göbek bağınıda cami bahçesine gül dibine gömdüler

6. 28 Ocak 2008
  7. ecrenim

ecrenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımın ki hala duruyoooo , napacam sahi ben onu yaa, 4,5 sene oldu,bulamadık bi çare :)

8. 28 Ocak 2008
  9. baxgxcan

baxgxcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum 13 yaşında diğeri 4 halaa cüzdanımda göbek bağları kıyamıyorum ama odtü nün bahcesine gömmeyi düşünüyorum biraz gecikmelide olsa! Allah kaderlerini güzel getirsin inşallah

10. 29 Ocak 2008
  11. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaslarr iste bnde bi yere koyacaktim,okul falan gibi bulamiyorumm,saglik olsun artikk,hani derler ya nereye atarsaniz cocuk ole zeki olurmuss,bnde atmaya kiyamadim,simdide bulamiyorumm,ins bulurum ya bnm icin inan cok özeldi,,ins cocuklarimiz saglikli sihhatli olsunlar,hepinizi optumm,

12. 29 Ocak 2008
  13. EflatunSu

EflatunSu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimkinin göbek bağı kitap arasında.Eşim koymuştu.Okumayı sevsin,kültürlü olsun,kitap okuyan insandan zarar gelmez demişti.Göbek bağını nereye koyarsan çocuk onu sever düşüncesi ne kadar doğru bilmiyorum ama inanın kızım kitaplara deli oluyor.Markete falan gittiğimizde direk kitap reyonlarına saldırıyor.:roflol:Eve bir hikaye kitabı almadan dönemiyoruz.:nazar:

14. 29 Ocak 2008
  15. elfcyln

elfcyln Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben inanıyorum bu olaya nereye koyarsan ona bağlı olur derler. Annem benimkini sandıkta saklar bu yüzden evcilim heraldesırnaşık şey İnşallah bulamasanda iyi bir yerlere sıkışmıştır. ALLAH hayırlısını versinyerimseniben

Ay ne güzel eflatuncuğum, inşallah hayırlı, geleceği parlak bir evlat olur:1hug:

16. 29 Ocak 2008
  17. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Cok degisik gelebilir ama biz gomduk ...Batil bir inanc ama oyle yaptik belki sizde duymussunuzdur ...
    Cok sevdigimiz bir il'e gomduk :)

18. 29 Ocak 2008
  19. yxixldan74

yxixldan74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben aslında inanmıyordum ama annem benimkini kaybetmiş bak ne kadar okusamda bir iş tutturamadım ha ha :))
    yeğeniminkini babam (yani dedesi) top sahasına gömmüş ama velet 8 yaşında topa ayak vurduğunu görmedik.
    Bu örneklemelerle ne kadar bu inancın yanlış olduğunu göstermeye çalışsamda bir umut kardeşim kendi oğlumunkini Ege ün.rektörlük bahçesine atmışlar ya Rektör olacak artık yada bahçevan:dance::dance:
    a.s.