bebeginizin hareketlerini nezaman hissetmeye basladiniz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ♥ Cleo ♥ tarafından 18 Nisan 2008 başlatılmıştır.

18 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ♥ Cleo ♥
  1. slm arkadaslar. bir sorum olacak size)) ben 16+1 haftalik hamileyim. bebegimi artik hissetmek istiyorum=) acaba nezaman hareketlerini hissedecem? siz kac haftalikken hissetmeye basladiniz? ve duygulariniz nasildi? sagolun. Allah saglikli bisekilde bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin.Amin

2. 18 Nisan 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    2 hafta sonra başlarsın hissetmeye..ben 18 haftalık hissetmiştim..yani her an hazır ol karnının alt tarafında kelebek uçar gibi oynamalar olıcak..çok güzel bir duygu allah herkese banada bir kerede daha yaşatır inş...

4. 18 Nisan 2008
  5. Amin insaallah. cok tesekkur ederim. onu hissetmek icin sabirsizlaniyorum

6. 18 Nisan 2008
  7. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım 19 haftalıkken hissetmeye başladım sende yakın bi zamanda hissetmeye başlarsın. amaçok hafif oluyo ilk zamanlar gittikçe daha çok belirginleşiyo...

8. 19 Nisan 2008
  9. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    15 haftalıkken hissettim benimki erken oldu dr.um bile innanmadı şimdi 22 haftalığım bebeğim hiç durmuyor maşallah çok hareketli geceleri artık uykumdan uyanıyorum.ama olsun ben memnunum en kısa zamanda hissedersin umarım canım.bi de erkek çocuk çabuk seyirir diye duydum belkide ondan ben erken hissettim.

10. 19 Nisan 2008
  11. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben 19. haftamda hissetmeye başlamıştım.önce gaz sandım.o kadar hafif bir dokunuştu ki....gündüzleri hiçbirşey olmuyordu akşamları pıt pıt bir iki bişey oluyordu ayırt edemiyordum gaz mı bebek mi?bir hafta geçtikten sonra anladım ki kızım tepikliyor beni.o zamanlar bayağı bi kibardı kızım.şimdi 32. haftadayım ve küt pat gidiyor karnımdalülülülülülü...kemikleri gelişip büyüdükçe hareketleri de sertleşiyor.bazen acıtmıyor da değil hani...ama onun için herşeye katlanırım...Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın....:dance:

12. 19 Nisan 2008
  13. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 15. haftama giriyorum ve sabırsızlanıyorum hisssetmek için internette ilk gebelikte 18. haftada başladığını 2.lerde ise 16da hissedildiği yazıyo karın kaslarının serliğiyle alakalıymış3 4 hafta daha bekliycez hayırlısıyla:)))

14. 19 Nisan 2008
  15. cidy

cidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 17 haftalikken hissetmistim yavrumu bi gebelik yasayanlar önce hissedebiliyormus.

16. 19 Nisan 2008
  17. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Ben arada hissediyorum ama nadir oluyor bu, genelde aniden yatakda döndüğüm zamanlarda falan oluyor.

18. 19 Nisan 2008
  19. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım az kaldı hissetmene.bende o haftalarda hep merak ediyordum.19.haftadan itibaren hissetmeye başladım.ilk gebelik olduğu için biraz geç hissediyosun:KK66: