bebeğinizin ilk banyosu

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve EU3 tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar bebeğim bu gün göbeğini düşürdü....:teytey: ilk banyonuz nasıldı?? benim bebeğim çıplak kalmaktan çok korkuyooo nasıl yıkanacak korkuyorum.siz neler yaşadınızzzfisfisfis

2. 17 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy yerim ben onu annesi pek de utangaçmış...:)))valla ben de merak ettim bebişim olunca nasıl yıkayacağım ilk bilmiyorum çok heyecanlanırım herhalde...göbişi hayırlı olsun geçmiş olsun allah sizi ayırmasın cnm..banyo yaptırınca bizimle de paylaş...

4. 18 Mart 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım çok teşekkürler cesaret verdin...

6. 6 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

benim daha bi bebğim yokki yıkaıyım onu olur inşallah ama olrsa kesin annem yıkar valla çok becerikli herkes onu çağırıyo bebğini yıkatmak için bebek telleğı kadın artık ustalaşmış

8. 6 Temmuz 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben göbeği düşmeden de yıkamıştım ama benimki ilk günden beri her gün yıkandığı için hiç ağlamadı banyoda hala da çok seviyor yıkanmayı tavsiyem onu sen tut ona yakın dur ve cesur ol ses tonun da yumuşak olsun ki kendini güvende hissetsin strese girme ki o da stres olmasın bebekler çıplakken rahatsız oluyorlar ama bir kaç hafta sonra çıplaklık hoşuna gitmeye başlayacak merak etme

10. 6 Temmuz 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    benım oglumun gobegı 4-5 gunde dustu ve ben o gun bugundur her gece yıkarım oglumu artık alıstıda suda cok mutlu oluyo
    sen ne kadar sakın olursan bebısınde o kadar sakın olur tıtreme nazık ol hıc bısey olmaz ama tek basına bıra<z zorlanırsın cnm benden solemesı bız aksamları esımle yıkıyoruz gunduzlerı cok sıcak oldugunda kendım tek yıkıyorumda kolum kopuyo

12. 7 Temmuz 2008
  13. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada ben tarihe bakmadan yazmışım mesajı h_lall senin bebek bemimkinden bile büyük biliyorsundur heralde yıkamayı artık :)

14. 7 Temmuz 2008
  15. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    bebeklerinizin ne kadarlık olduğunu gösteren tabloyu nasıl oluşturuyorsunuz yardımmm.