bebeğinizin kıyafetlerini ne zaman yıkadınız

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve azalea tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : azalea
  1. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar 28 haftalık hamileyim ,bebişimin kıyafetlerini artık yıkamalımıyım?siz ne zaman yıkadınız ve sizce küçük bi doğum çantası hazırlamalımıyım sizce Allah korusun erken doğum için

2. 3 Mayıs 2010
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    29 haftalık hamileyim bende.kıyafetlerinin hepsini yıkadım.odasınıda hazırladım.hiçbir eksiği kalmadı yavrumun.1 hafta sonra cantasını hazırlamaya başlıcam.doktorumda öyle dedi zaten.30.haftadan itibaren cantanı hazırlamaya başla dedi.ne olur ne olmaz.allahın işi.allah korusun erkenden gelirse o telaşla ne yaparız ozaman.

4. 3 Mayıs 2010
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim için daha erken ama her ihtimale karşı altıncı aydan sonra hazırlanmalı diye düşünüyorum.bana kalsa ben şimdiden hazırlıycam

6. 3 Mayıs 2010
  7. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende 7 aylık hazırladım erken doğum vardı ondan ama çok şükür olmadı 38 haftalığım şuan 11 mayıs sezaryan olucak.

8. 3 Mayıs 2010
  9. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    7aylık olduğunuzda çantanız hazır olsun ne olur ne olmaz.eşyaları yıkama işini de son aya bırakmayın,bir dünya eşyayı yıka kurut ütüle zor oluyor.ağırlaşmadan yapın bence

10. 3 Mayıs 2010
  11. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    ya bnde 32. haftamdayım yıkamak ıstıyorum kıyafetlerı ama daha fazla kıyafet almadım bu hafta bıtırıcem kıyafet işini eksıklerı var daha bebişimin bıde daha odası gelmedı 15inde gelıcek ondan sonra mı yıkasam yoksa gelmeden yıkasammı bilmiyorumkismile

12. 18 Mayıs 2010
  13. gulcinc

gulcinc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar bende 30. haftadayım daha hiç bişey almadım bilmiyorumkismile önümüzdeki ay hepsini birden alırız dedi eşim yanlışmı yapıyoruz acaba alsammı artık yavaş yavaş :umursamaz:

14. 18 Mayıs 2010
  15. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasim sen esini dinleme ..
    ben 28 haftaligim bu hafta birden cok agirlastigimi hissettim
    iki gun boyuncada karnim felaket agridi ve inan odum koptu dogum filan olursa diye
    benimde cok eksigim var bu hafta tamamlayip herseyimi yikayip cantamizida hazirliycam
    benim esimde seninki gibiydi aliriz aliriz acelen ne deyip duruyordu
    o alel acele almayi sevmez cunku sece sece geze geze almak ister ama benim gezecek pek bi halim kalmadi iki magzaya girip cikiyoruz nefesim kesiliyo
    en azindan dogdugunda ve ilk ay giyeceklerini bu hafta tamamlayip cantayi hazirliycam
    odasinida hazirlamaya basladik yani 32. haftada herseyimi bitirmeyi planliyorum ..
    cunku doktorumuzunda dedigi gibi dogum asla planlanmaz .. gunu saati belli olmaz dedi bizi birazda o panik ettirdi .. bence sende hazirla simdiden ...

16. 18 Mayıs 2010
  17. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 7. ayda çantamı hazırladım. tavsiye ederim. ay daha bunu yapıcam diye düşünmektense yapıp kurtulmak en iisi... hem acil bir durumda eli ayağına dolanmaz insanın.

18. 19 Mayıs 2010
  19. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar erken demeyin hazırlayın son aylar çok ağır oluyorsunuz ben 30dan sonra hazırladım ama artık çabuk yorulmaya başlıyosunuz bebekler erken gelebiliyor biz 13 gün erken doğuma gittik mesela bence ertelemeyin yıkayın ütüleyin her şey hazır olsun biz evden acele çıkıcaz dedik ama gene bi sürü şey hazırlamak zorunda kaldık yol da sürdü bi saat sevk filan de almak zorunda kaldım hast.ye gittiğimizde dr hemen doğuma aldı yarım saat sürmedi doğurmam. sakın son ana bırakmayın. insan ilk doğumda cahil oluyor bi gece önce geldi nişan filan ama sancım yok gibiydi ben de sabahı bekledim saf gibi:)