bebeğinizin...

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve XIXBXIXARU tarafından 5 Haziran 2008 başlatılmıştır.

5 Haziran 2008
    Konu Sahibi : XIXBXIXARU
  1. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar mrb,size bir şey soracam hepimiz ekim annesi olduğumuz için birbirimize yardım etmemiz daha kolay oluyor diye düşünüyorum bu yüzden lütfen soruma gülmeyin bebeğimle ilgili herşey beni heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor:asigim:.sadede gelim:roflol:bebeğinize aldığınız eşyaları,kıyafetleri nerede saklıyosunuz komidin yada çocuk odası falan aldınızmı yani bebeğinize ait bir köşe varmı evinide?a.s.a.s.

2. 5 Haziran 2008
  3. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım bunda gülecek bişe yok rahat ol..hem zaten burda bizbizeyiz dimiyerimseniben ben şimdilik aldıklarımı torbasıyla babasının eşyalarının olduğu dolaba koyuyorum..evde en bos yer orası sayılır:1rolleyes: biraz daha fazlalastığında bende bunun için cicili bir hurc almayı düşünüyorum..:1rolleyes:

4. 5 Haziran 2008
  5. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim canım seninle doğum günlerimiz aynı bende 20+2 yim Allah kolay doğumlar nasip etsin hepimize :)))

6. 5 Haziran 2008
  7. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    simdilik aldiklarim posette benim..
    bir iki ay sonra odasini hazirladigimda dolabina
    yerlestiricem...

8. 5 Haziran 2008
  9. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bizimki ablasıyla aynı odada kalcağı için şimdilik ablasının dolabına yerleştirdimm..ama evde 1 boş odam var ben şimdi onun duvarlarını boyamakla ve süslemekle meşgulümm..ikisinin oyun odası olsun istiyorum zaten karyolası ablasının odasında kalıcak park yatağını oraya koyarımm..bide şifonyeri var beşiğinin ona yerleştiririm heralde:asigim:

10. 5 Haziran 2008
  11. yaxgxmur ankara

yaxgxmur ankara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım poşetlerde bide bizim boş bir çalışma odamız var orda duruyor ama ben koçtaştan çok güzel kutular dolap içi rafları aldım onda duruyor ilerleyen zamanlarda tek tek yerleşcek yerlerine bi ara resim çeker koyarım

12. 5 Haziran 2008
  13. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar.kutuların resmini koyarsan çok sevinirim değişik şeyler güzel oluyor :))

14. 6 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

valla ldığım pek fazla bişi yok ama.aldıklarım poşette dolabın içerisinde.fazlada bakmıyorum aldıklarıma.yoksa çok heyecanlanıyorum...sırnaşık şey

16. 6 Haziran 2008
  17. bxixzdxixkcan

bxixzdxixkcan Davetsiz Misafirim Geliyo Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ibıarucum benim iki elbisem var biri yatak odasında aynamın üzerinde hergün bakıyorum babası da öpüyor diğeri annemlerin salonda ortada duvara asılı, diğerleri o zaman doktor erkek demişti diye biraz erkeksi giysiler poşette annemlerde saklıyorum örgüler falan hepsi bir arada bu arada Saraycım senin cinsiyet belli olmadı mı daha aynıyız seninle :içelim:doktor doğum için farklı bir gün vermediyse tabi

18. 6 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

sevgili bızdık daha cinsiyeti belli değil canım ya.sanırım 16 sında gidecem dr ozaman umarım söyler.ama bana erkek gibi geliyor.bir oğlum var.sanki kızı yakalmak zor...:1no2:ama benim içinde açokcası önemi yok sağlıkla doğsunda o yeter.ama merakdayım tabi.:sm_cool: