bebeğinizle bir gününüz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kibela24 tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kibela24
  1. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    oğlum sabah 6 bucuk gıbı uyanır..
    emer..ve ben uyku sersemlıgınde yatakta zar zor 7 bucuğa kadar oyalarım..

sonra ağlamaya başayınca solana gecer...oynamaya başarız..

saat 9 gıbı tekrar uyur...bazen yarım saat bazen bır saat
    uyanınca emer ...tekrar oyun ...

5 ayda olduğundan ek gıdalar..

saat 1 gıbı tekrar uyur....uykusu bellı olmaz..

saat 4 den sonra guneslenmeye cıkarız.

babası 6 gıbı gelınce bır saat onla oynar
    aksam 8 de huzursuzlugu baslar..

9 bucuk gıbı uyur..

sızınkıler nasıl

2. 21 Eylül 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    7 de uyanır 8 de kahvaltı 9 da uyur 1 saat 10 buçukta meyve yer 12:30 13:00 gibi tekrar uyur 1 -1 buçuk saat sonra uyanır öğlen yemeği(çorba) 4 te tekrar uyur 5 e kadar sonra 20 de banyo vs 20:30 da uyur aralarda kah ana kucağında müzik dinler kah yerlerde oyuncaklarıyla oynar emekleme çalışmaları yapar kah benim kucağımda gezer , kah dışarı çıkarırım , kah babasıyla oynar ama 1 dakka boş durmaz gözleri fıldır fıldır elleri sürekli meşgul sabah kalkar kalkmaz daha ben yanına gidene kadar başlıyor beşiğin kenarlarıyla oynamaya geç kalmış sanki.. çok işi var çooook , anca yetiştiri ama banyodan sonra da bayılır kalır...

4. 21 Eylül 2008
  5. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim oğlan sabah 6da kalkar emer uyur tekrar 1-1,5 saat kalkar.

Kahvaltıyı hazırlayana kadar babayla oynar. Kahvaltıyı eder az daha oynar uyur sabah uykusu 2 saati bulur.
    Uyanınca meyve suyu içer oynaarrrr. Ya uyur ya uyumaz sebze çorbasını içer uyur.

Uyanır oynar falan derken yoğurt vakti gelir yedikten sonra bazenyürüyüşe falan çıkarız.

Banyoyu atlamayalım her akşam bıcı bıcı var.

Gelince emer uyur.

Uyanınca azar bu defa gece uykusuna geçmemek için bide diş derdinde.Saat 23-24e kadar oturduğu olur mamasını içer ve uyur.

Gece su içmeye kalkar acıksada emmez sıpa geceleri.

Son düzenleme: 21 Eylül 2008
  6. 21 Eylül 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kibela bu kadarmı olur aynen bizim kızı anlatmışsın aynı hiç fark yok kaydirigubbakcemile5

8. 21 Eylül 2008
  9. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kibela nerden aklina geliyor bu ilginc konular hayranim senin bu yaratici basliklarina
    kizim sabah 9.30da kalkar saniye gecmez
    oyun halisina koyarim bebek kanalini orada yarim saat izler
    mizirdar altini alir kahvaltisini veririm ardindan emer
    uykuya dalar 1-1.5saat
    kalkar meyva suyu veririm mamasini yer emmezse olmaz zaten
    oynar kendini oyalayan bir bebek babamiz ise oglen 3te gittigi icin vakti daha fazla onu parka goturur gezdirir osirada ben ev isimi bitiririm gelirler
    yine temizlik yemek uyku kalkar oynariz onunla
    sonra disari cikariz saat 5.30 gibi dolasiriz en son babamizin dukkanina ugrariz acsa emziririm altina bakarim alisverisimizi yapar evimize donerizsaat 7 olmustur zaten 2gunde bir banyo keyfi yapariz banyodan sonra uzun sure oynar yataginda saat 9a dogru altini degistirip mama veririm ardindan saat 10a kadar uyku modunda emer 10 artik uyumustur yatagina yatiririm saat 12 babasi isten gelir onun sesini duydumu kalkar opusur koklasir babayla yine bir yarim saat emer
    sabaha kadarda birdaha uyanmaz

10. 21 Eylül 2008
  11. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    tesekkür ederım nuraycım

aa öznur demek aynılar

ama sabah cok erken uyanıyor yaa

12. 22 Eylül 2008
  13. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim kız sabah 6 buçukta uyanır.8 e kadar uyumaz oyalanırız babayı işe geçirdikten sonra uyutur gündüz 1 veya 2 saat arayla uyur uyanır kucakta taşınır o köşe bu köşe.sonra 5 de baba gelir ona verir 1saat onladır derken yemekten sonra yatağımıza çekilir ninni söyleye söyleye uyutur kendine uyku getirmesini öğrendi mırıldanıp duruyor.uyur yanımdan ayrılmasın istiyor bende yastık koyuyorum elinin altına beni sanıyo kuzumm.uyur gecey kadar belli mesafelerde uyanıp emzirir geri yatırırım.sonra yine sabah 6 larda uyanır bütün gün böyleyiz bizde iştee bu maraton bitmezzz.. böyle devam eder gider:)))

14. 22 Eylül 2008
  15. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim prensesde 7 de uyanır biraz babayla oynar baba işe gidincede ben altını değiştiririm emziririm eline oyuncak veiririm ablasını okula hazırlar gönderirim sonra başbaşa kalırız prensesle..
    9.30-10 gibi uyur 11 11.30 gibi uyanır emer meyve suyu veya püresini yer 12:30 da bonyo yaptırırım 1 de uyur 3 gibi uyanır çorba yedirmeye çalışırm emziririm biraz dışarı çıkar dolaşırız hava alır alışveriş yaparız 4.30 da ablamız okuldan gelir onunla oynar kahkalar atar şarkılar söleriz 7 den sonra artık mızmızlık başlar çünkü öğle uykusundan sonra bir daha uyumaz ...balkonda cam kenarında babamızı bekleriz sokakdan geçen arabaları izleriz:) mızmızlanmamız devam eder baba gelince biraz babayla oynar baba kucağında gezdirir nihayet saat 9 gibi uyur 12 gibi emziririm gece 2 de birdaha emer ve 4.30 da uyanır yanımıza alırım biraz oynarız 5 de tekrar uyur ve 7 de uyanır....

16. 22 Eylül 2008
  17. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    berrak biraz sık uyanıyor gibi sanki, bir de yalnız nasıl yıkıyorsun canım ben hiç kalkışmadım o işe ama yapabilsem iyi olurdu

18. 22 Eylül 2008
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bu kucakta gezmek ıslerı ınsanı yoruyor