Bebeginizle Ilk Bulusmanizdaki Duygulariniz Hadi Bakalimm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ekim 2007 başlatılmıştır.

10 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar bebislerinizi ilk gordugunuzdeki duygularimizi yazalim paylasalim.

Ilk ben basliyim bugun gordum askimi inanin o an dunyayla bagim koptu doktor ne zaman karnima jeli surdu ne zaman sildi hic hatirlamiyorum.Sadece arada esimin tepkilerini duyuyordum ay surasi kolu ay surasi bacagi diye :))

Cok baska bir duyguydu inanin simdiye kadar boyle bir duygu tatmamistim.Hele kalp atislari sanki 3 maraton kosmus atlet gibiydi o kadar hizliydiki esim korkup hemen doktora normalmi diye kendini tutamayip sordu.Allahim herkese nasip etsin bir bebis ve bu duygulari tatmayi.

Sizlerin ilk bulusmaniz nasildi neler hissettiniz ve yaninizda kimler vardi?Hadi bakalim ben yazdim sira sizde paylasin benimle..

NOT: Bu arada benim bahsettigim ultrason goruntuleridir ordaki bulusma.Eger dogum yaptiysaniz hem ilk ultrasondaki bulusmanizi hemde dogdugu andaki bulmusmanizi yazmanizi ric edicem.Hadi kizlarrr

2. 10 Ekim 2007
  3. iremik

iremik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam.ben bebişimi ilk kez 4 hafta 2 günlükken gördüm yani henüz minicik bir noktayken.inan o zamn bile inanılmaz şeyler hissettim.ama artık eli ayağı seçilirken ilk gördüğümde aklımda olan tek şey sağlıklı sıhhatli olması için dua etmek ve bu mutluluk için şükretmekti.bu Allah'ın biz kadınlara bir lutfu bence.içinde bebğini taşımak onun için fedakarlıklar yapmak ona sahip olmak.Allah hepimizi hayırlısıyla kavuştursun yavrularına

4. 11 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Kizlar niye yazmiyorsunuz yaf duygularinizi paylasmak mi istemiyorsunuz yoksa sacma bir konu oludugunumu dusunuyorsunuz senağlama

6. 11 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

valla ben ilk kucağıma aldığımı sölim o zamannnn ay ne minik demişimmm ki 3510 doğdu kuzucuk 38. haftamda ama ayıldığımda kokusu var ya o kokusu çeke çeke bi hal olmuştum.usgde ilk gördüğümde ne si neresi diye sorup duruyodumm ...

8. 11 Ekim 2007
  9. SEMA_24

SEMA_24 İçimde büyüyen bir AŞK var Üye

Beğenildi:
    355
    Ödül Puanları:
    93
    ben ilk doktora gittiğimde nokta şeklinde kalp atışını gördüm sadece çok heyecanlanmış ama pek bişey anlayamamıştım bende hamilelik belirtileri olmadığı için inanamıyordum hamile olduğuma.
    bir sonraki kontrolde doktor bana organlarını göstermişti ve oğluşum taklalar atıyordu.okadar güzeldiki hala gözlerimin önündedir o görütü.gözlerim dolmuştu doktorda utanma ağla istediğin gibi demişti.hem sırıtıp hem ağlayarak işe gelmiştim.çok güzeldi.Allah herkese yaşatsın.

10. 11 Ekim 2007
  11. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ılk gordugum zaman keseydı sadece ama sonrakı kontrollerde elını ayagını gordugumde dunyalar benım oldu o kadar heyecanlandımkı hıc bıtmesın ıstedım yanımda kardesım vardı bu sefer gıttıgımde cınsıyetını ogrendım o anda kalbım yerınden cıkıcak gıbı oldu sımdı dort gozle doktora gıdecegım gunu sayıyorum ALLAHIM herkeze tattırsın bu duyguyu...canım oglum senı cokk sevıyorumm

12. 11 Ekim 2007
  13. Gizem82

Gizem82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bebegimi ultrasonda ilk gördügümde nokta kadar kücücüktü... :) inanamadim... tekrar tekrar sordum doktora gercekten hamilemiyim diye... cok baska bir duyguydu... icimde baska bir canlinin yasadigini bilmek cok degisik ve cok güzel bir duyguydu....

Dogumdan sonra da ilk kucagima verdiklerinde gözleri dikkatimi cekmisti... Upuzun kirpikleri vardi, kendisi de zayif ve uzundu, simdi oldugu gibi... Ben soktaydim, inanamiyordum: BU bebek benim bebegim mi????

14. 11 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

bend eilk bugün buluştum çileğim ile kızla rinanmadım çok degişik bişey ilk kez bugün gördüm dilim tutuldu damagım kurudu bogazım düğümlendi aaaaaaaa innamıoyurm allahım dedim innamıoyurm dr um resmini verdi hatta biraz önc egene baktım annem dedim karnım acıktı send ebişeyler istioyr muusn dedim ve gittim bişeyler yedim kzılar allahım herkese yaştsın inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bnm çileğim 4+6 bnm ki

16. 11 Ekim 2007
  17. yazgxuxlxuxm..

yazgxuxlxuxm.. canım kızım allaha emanet Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM ARKADAŞIM İNAN SENİN İÇİN O KADAR ÇOK SEVİNİYORUM Kİ RABBİM HAYIRLISIYLA VE SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH.:1hug::sm_cool:a.s.

18. 11 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

dilerim tez vakitte sen de yaşarsınŞenizŞenizŞenizŞeniz